Czy wiesz, czym jest Biologia Totalna?
Dlaczego tak dynamicznie rozwija się w naszym kraju i na świecie?
I jak wiele osób skorzystało już z jej dobrodziejstwa?

Coraz więcej mówi się i pisze o tej nowej metodzie uwalniania od chorób, która weszła do Polski po raz pierwszy w 2008 r. i od tamtej pory błyskawicznie rozprzestrzenia się w gabinetach i centrach terapii naturalnych, a to za sprawą jej prostoty i wyjątkowo wysokiej skuteczności. Łączenie psychiki z kondycją fizyczną ciała nie jest wprawdzie niczym nowym, zważywszy, iż Biologia Totalna/ Recall Healing sięga korzeniami aż do samej medycyny wschodniej, jednak jest w niej coś wyjątkowego: uszczegółowienie dolegliwości do poziomu tkanki w połączeniu z wnikliwym przyjrzeniem się indywidualnemu odczuciu przez chorego na poziomie świadomym, pozwala na jednoczesne uwolnienie pamięci komórkowej w czasie rzeczywistym, co w konsekwencji pozwala na błyskawiczny powrót do zdrowia.

uzdr

To nie jest magia!

To owoce wieloletnich badań i pracy licznych wybitnych lekarzy oraz doktorów nauki!
Jeśli chcesz wiedzieć więcej – przyjdź do Kuźni Zdrowia na czwartkowe warsztaty z cyklu: „Moc uzdrawiania Przez Świadomość, podczas których Magda Wdowiak przybliża koncepcję Biologii Totalnej, posługując się nie tylko teorią ale i przykładami z własnej 6-letniej praktyki w pracy z tą metodą.

PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA BIOLOGII TOTALNEJ

Metoda Uzdrawiania Przez Świadomość w swoich założeniach opiera się na klasycznej bazie Biologii Totalnej/Recall Healing w rozszerzeniu o pracę w polu szeroko pojętego rozwoju osobistego. Podczas sesji indywidualnej doświadczony terapeuta prowadzi klienta w rozmowie pytaniami w kierunku zyskania co raz większej autoświadomości i zrozumienia przyczyny własnych chorób, dolegliwości czy życiowych problemów. W tej metodzie nie pracuje się z ciałem poprzez bezpośredni dotyk, a jedynie poprzez stymulację na poziomie umysłowym. Punktem wyjściowym w pracy tą metodą jest założenie, że gdy obserwujemy chorobę – ciało do nas przemawia, a naszym zadaniem jest je zrozumieć. Moment uświadomienia sobie skrywanych w tkankach informacji, jest jednocześnie momentem uwolnienia cierpienia z pamięci komórkowej, co pozwala na ostateczne pożegnanie emocji z nim związanych i powrót do pełnego zdrowia.

Wykorzystujemy tę metodę do pracy z wszelkimi chorobami typu

 • nowotwory,
 • choroby przewlekłe,
 • choroby autoimmunologiczne (m.in. RZS, Hashimoto),
 • bezpłodność, alergie
 • otyłość,
 • problemy w związkach partnerskich
 • problemy w nauce u dzieci
 • oraz inne zaburzenia psychosomatyczne za wyjątkiem chorób psychicznych.

WAŻNE INFORMACJE

PROWADZĄCA

Magda Wdowiak – Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej oraz medycznej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TERMINARZ / INWESTYCJA

Terminy sesji ustalane są indywidualnie.

Koszt sesji: 300zł
Czas trwania sesji: 60min
Sesje prowadzone są na miejscu w Kuźni Zdrowia oraz przez Skype’a.


ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się poniżej FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
KUZNIA-ZDROWIA@KUZNIA-ZDROWIA.PL
Można też zadzwonić pod numer:
502036254

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o konsultacji od: Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak

 • Mam 44 lata ,rok temu na korytarzu szpitala onkologicznego otrzymałam wynik biopsji nowotwór złośliwy piersi. Nie będę rozpisywać się jaki szok przeżyłam, ale szybko stałam na nogi i zrozumiałam że muszę walczyć. (...) Dostałam telefon do Magdy Wdowiak i choć nie rozumiałam dlaczego - czułam że to co mi doradza jest dla mnie dobre. (...) Na marginesie dodam że jeszcze jeden taki cud mam w domu. Moja mama12 lat temu po śmierci taty zachorowała na chorobę Parkinsona, po godzinnej sesji z Magdą Parkinsona PO PROSTU NIE MA!!! Wiem że nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie i dlatego serdecznie polecam tą formę terapii.

  Basia
 • Uważam, że Biologia Totalna jest rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy. Magda Wdowiak przedstawiła genialność Totalnej Biologii, uzasadniając ją naukowo oraz potwierdziła jej skuteczność własnymi doświadczeniami z pacjentami. Po kilku sesjach z jej zastosowaniem pozbyłam się wirusów i pierwotniaków, które były przyczyną ogromnego spustoszenia organizmu, które zostało uznane za SM. Dzięki Biologii Totalnej nie mam już lęków, które towarzyszyły mi od 6 lat oraz żylaków.

  Natalia