Ładowanie Wydarzenia
Art-of-Love-Intensive-grafika

7 DNI – NOWE ŻYCIE, intensywny trening
POWRÓT DO PEŁNI SIŁY ŻYCIOWEJ. SEKSUALNOŚĆ I DUCHOWOŚĆ.

Warsztat TŁUMACZONY z języka angielskiego na polski!

Zapraszamy na warsztat odważne osoby, które są gotowe do pełnej przemiany życia. Jeśli jesteś gotowy/a, aby żyć w Wolnym Ciele, przebudzić Serce i uspokoić Umysł ten warsztat jest dla Ciebie.

Art of Love zdjecia (4)

Podczas ewolucji ludzkości, wokół naszej energii seksualnej nagromadziły się warstwy wstydu, strachu i winy. Siła życiowa wielu osób pozostaje zablokowana i zubożona przez nieświadome wzorce myślowe wynikające z głębokiego oddzielenia seksualności, miłości i obecności – podziału na ducha i materię. Dzisiejsze społeczeństwo jest niechętnie nastawione do przyjemności seksualnej, a wiedza na temat piękna, mocy i mądrości zarządzania i dzielenia się energią seksualną w celu manifestacji marzeń nie jest łatwo dostępna. Dotknięcie i uleczenie tego zranienia jest niezbędne, by powrócić do naszego naturalnego stanu bycia.
Na tym warsztacie, nauczymy się jak uwalniać przekonania, które nam nie służą i odzyskać suwerenność poprzez podłączenie się do najsilniejszej, twórczej energii, która istnieje w nas, aby zamanifestować nasze najgłębsze pragnienia serca.

Przyjmując własny cień, możemy odzyskać energię, która jest zamknięta w lękach i używać jej by pogłębiać relacje wewnętrzne i zewnętrzne. Doświadczymy różnic między energią męską i żeńską w nas, nauczymy się, jak połączyć je w świętej wewnętrznej jedności, ucieleśnić obecność. Dowiemy się, jak trzymać przestrzeń dla ciała emocjonalnego i ciała fizycznego w nowy, twórczy sposób. Kiedy znajdziemy się w stanie poza myśleniem, odkrywamy to, co jest pod obecną historią i możemy stworzyć połączenie z naszą prawdziwą jaźnią.
Zawarcie wewnętrznego małżeństwa pozwala nam wyjść z relacji współzależnych i tworzyć autentyczne, wzmacniające związki miłosne.
Zapraszamy cię do szukania swojego niepowtarzalnego przełomu i zamanifestowania tego, co sprawia, że twoje serce zacznie śpiewać.

Art of Love zdjecia (1)

Niektóre z tematów, które poruszymy podczas tego warsztatu:

• Uwolnienie strachu, wstydu i winy na temat swojego ciała i energii seksualnej.
• Różne techniki medytacji, aby uspokoić umysł i podnieść świadomość.
• Moc ciszy – odkrywanie wewnętrznego źródła.
• Ustalanie zdrowych granic i swobodne wyrażanie pragnień.
• Skuteczne techniki, uwalniania bólu z ciała fizycznego i ciała emocjonalnego.
• Techniki Oddechu Ognia przenoszące uwagę do wewnątrz i wspierające unikalne doświadczenia wewnętrzne.
• Wzmacniające, jasne i otwarte techniki komunikacji w tym NVC (Porozumiewanie bez Przemocy).
• Jak stworzyć i utrzymać świętą przestrzeń.
• Sposoby, na podwyższenie własnej wibracji otwierające na odczuwanie swojego poziomu energii.
• Odkrywanie, kim jesteś poza myślami i osobowością.
• Przejście z relacji dramatycznej do autentycznej relacji wewnątrz i na zewnątrz.
• Doświadczenie wewnętrznego związku między ciałem, sercem i umysłem.
• Identyfikowanie sytuacji zapalnych w życiu i uczenie się, jak sobie z nimi radzić.
• Świadomość podstawowych wzorców myślowych i technik wychodzenia z nich, w celu doświadczania autentycznego ciała (obserwując naturalny przepływ ciała).
• Sztuka ucieleśniania (zdrowa osobowość służąca Tobie i światu) za pośrednictwem procesu przebudzenia.
• Rytuały męskości i kobiecości.

Transformacja naszych centrów

Fizyczne – zanurzysz się w swoje wzorce fizjologiczne (nawyki), lecząc zakłócenia i blokady, tak, aby przywrócić naturalny przepływ energii chi (siła życia). Dowiedz się, jak połączyć się ponownie ze swoim ciałem i słuchać jego wrodzonej mądrości. Uwolnisz niską samoocenę i obejmiesz swoją wyjątkowość. Celebruj święty wehikuł, którym jest twoje ciało fizyczne; wyjdź poza strach, wstyd i winę by odkryć swoją seksualność i wewnętrzną siłę.
Emocjonalne – zbadamy, co zamyka twoje serce i uruchamia wzorce w emocjach i ciele emocjonalnym. Jaki jest związek między uwagą i otwartym sercem. Poznasz różne techniki uwalniania starej zastałej energii emocjonalnej i dowiesz się, jak wrócić do otwartej przestrzeni serca. Otrzymasz narzędzia, aby połączyć się z intuicją i odkryjesz, co sprawia, że twoje serce śpiewa.

Mentalne – dowiemy się, jaki jest twój stan umysłu; czy to ty korzystasz ze swoich myśli czy też one używają ciebie. Odkryjesz, jak uwolnić swoją świadomość od identyfikacji z ciągłym strumieniem powtarzalnych, negatywnych i samoograniczających myśli. W stanie głębokiej medytacji dowiesz się, kim jesteś poza tym, co myślisz. Jak można zobaczyć wewnętrzne wzorce myślenia i przekształcenie je w zadawanie właściwych pytań. Co to oznacza być w pełni obecnym w życiu.
Duchowe – co jest święte, jak możesz skontaktować się z przestrzenią poza myślami i czasem? Gdzie jest źródło intuicji, jak doświadczamy ceremonii, jak zagłębić się w tajemnicy, jak odkryć ciało energetyczne, dlaczego tu jesteś? I więcej …

Trening dla singli i par.

Jest to okazja, by przeżyć niezwykłą podróż, która łączy wiedzę z całego świata w specjalnym transformującej warsztacie, który będzie miał trwały wpływ na relacje z każdym, na kim ci zależy, ale przede wszystkim z samym sobą.
Jeśli jesteś gotowy/a, aby żyć jako człowiek przebudzony z otwartym sercem – zapraszamy cię.
Warsztat ten jest przeznaczony dla osób zaawansowanych w pracy z ciałem i swoją seksualnością, obejmuje pracę z nagością.

Art-of-Love-zdjecia-(3)

PROWADZĄCY: SHACHAR CASPI

Po 7 latach służby w Izraelskiej jednostce Air Force Commando, Shachar założył sieć kawiarni na Bałkanach. Gdy zdał sobie sprawę, że nie odnalazł życiowych odpowiedzi, których szukał, udał się w podróż aby odkryć kim naprawdę jest.
W 2010 roku udał się do Gwatemali gdzie spędził 2 lata studiując w „Piramidach Del Ka”, egipskiej mistycznej szkole specjalizującej się w świadomym śnieniu, medytacji i studiach Kabały. Podczas eksplorowania swojej ścieżki doświadczył długich okresów izolacji i intensywnych 40 i 90 dniowych odosobnień w ciszy, gdzie odkrył jak ważne jest bezpośrednie połącznie z naszym duchem poprzez ciszę i medytację.
Shachar jest założycielem międzynarodowej szkoły Art Of Love (Sztuka Miłości), Daka i nauczycielem, który prowadzi seminaria i treningi z medytacji, świętej seksualności, Szamańskiej Seksualności, Mindfulness i ISTA (International Schools of Temple Arts – Międzynarodowych Szkołach Sztuk Świątynnych). Jest psychoterapeutą Hakomi, dla osób indywidualnych i par.

Założył organizację „Less is More” (Mniej Znaczy Więcej), która szkoli firmy i organizacje jak usprawnić procesy myślowe, zwiększać koncentrację i wydajność.
Prowadzi Ceremonie Kakao i Męskie Kręgi w Izraelu i wielu miejscach na świecie.
Ponadto jest kochającym mężem i ojcem, odważnym poszukiwaczem miłości, wolności i przyjemności.
Przez ostatnie 5 lat Shachar poznał i wspierał setki ludzi w Polsce na ścieżce rozwoju duchowego.
Shachar zaprasza cię abyś poszerzał swoją świadomość i kroczył autentyczną ścieżką serca, która jest w każdym z nas. Doświadczał esencji życia, która wychodzi poza nasze historie i przeszłość. Odnalazł prostotę i piękno, które czekają w chwili obecnej, tu i teraz.

www.shacharcaspi.com
https://www.facebook.com/events/213157986292253/

Dodatkowe informacje

 • MIEJSCE: Eko Resort & Natural SPA Łąki koło Nałęczowa, 2,5h od Warszawy. www.lubinowe.pl
 • TERMIN: 25 -31 marca 2019
 • KOSZT KURSU:
  1700 zł
  – 120zł zniżki na hasło „kuźnia zdrowia”
  – 100zł zniżki jeśli przyprowadzisz drugą osobę.
 • KOSZTY POBYTU:
  pokoje 2,3,4 i 7 osobowe z łazienkami.
  Wyżywienie – 3 posiłki, dieta wegetariańska.
  Ceny od 160 – 220 zł za noc z wyżywieniem za dzień.
  Mnożnik 6x doba hotelowa

TERMINARZ

25-31 marca 2019
Eko Resort & Natural SPA
Łąki koło Nałęczowa

ZAPISY

artofloveteam@gmail.com
Anna Sandra
+48 535 555 994

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
magda-wdowiak-biologia-totalna1Making-OH!-amory-i-humory-grafika

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail