Ładowanie Wydarzenia

Jesteś zainteresowany nauczaniem Soul Body Fusion®?

img_1551a
 • Uwielbiasz metodę Soul Body Fusion® i efekty, które dzięki niej można osiągnąć?
 • Chcesz podzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z innymi?
 • Chcesz ponieść Soul Body Fusion® na nowy poziom w swoim życiu?
 • Chcesz robić to, co kochasz, pomagając ludziom?
 • Szukasz nowej ścieżki zawodowej, która byłaby spójna z pragnieniami Twojego serca ?

Zapisz się na Certyfikowany Kurs Nauczycielski SBF!

Kurs będzie prowadzony przez certyfikowanego trenera nauczycieli SBF, Katarzynę Gwiazdowską, która ukończyła II stopień kursu nauczycielskiego w maju 2018 w Rumunii u Jonette Crowley, autorki metody. Dzięki temu kursowi będziesz miał głębsze zrozumienie SBF i otrzymasz certyfikat do nauczania innych.
Zachęcamy wszystkie osoby, które wzięły już udział w kursie podstawowym Soul Body Fusion® oraz w Quantum Soul Body Fusion® u Jonette Crowley do pójścia dalej ścieżką rozwoju i zdobycia certyfikatu Nauczyciela SBF! To jedyny taki kurs w Polsce zaplanowany na rok 2018.

Książka Jonette Crowley „Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. Autorka opisuje w niej SBF jako proste i potężne narzędzie, tak ważne szczególnie w okresie dużych zmian. Nastał czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy! Lektura tej książki jest obowiązkowa przed uczestnictwem w kursie nauczycielskim.

ksika-1024x1024

Na kursie nie tylko nauczysz się jak uczyć SBF, ale również:

 • rozwiniesz w sobie umiejętności autoprezentacji
 • wzmocnisz pewność siebie oraz zaangażowanie
 • polepszysz umiejętność nawiązywania kontaktu z grupą oraz zarządzania energią w grupie
 • nauczysz się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach
 • pogłębisz swoje doświadczenie połączenia duszy i ciała

Kurs Nauczycielski jest najwyższą formą rozwoju osobistego i duchowego. Nic tak bardziej nie rozwija jak uczenie innych!

Warunkiem zapisania się na kurs nauczycielski SBF jest ukończenie przynajmniej jednego, jednodniowego kursu SBF. 22 września w Warszawie Katarzyna Gwiazdowska będzie prowadziła 1-dniowy kurs podstawowy Soul Body Fusion w Warszawie. Zapraszamy!
TEN KURS KOŃCZY SIĘ UZYSKANIEM CERTYFIKATU NAUCZYCIELA SOUL BODY FUSION® I UPRAWNIA DO PROWADZENIA 1 I 2 – DNIOWYCH WARSZTATÓW SOUL BODY FUSION®. KAŻDY NAUCZYCIEL SBF JEST RÓWNIEŻ WPISANY NA MIĘDZYNARODOWĄ LISTĘ NAUCZYCIELI www.SoulBodyFusion.com/teachers.htm
gwna2

O prowadzącej

Katarzyna Gwiazdowska posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu i 6-letnie doświadczenie w szkoleniu trenerów. W 2011 r. zrobiła kurs Praktyka Soul Body Fusion® i zakochała się w tej metodzie od pierwszego wejrzenia. Znalazła w niej wszystko, co jest potrzebne, aby uzdrowić się i rozwinąć w sobie najgłębszy potencjał. I przestała szukać dalej…
W 2014r ukończyła I stopień kursu nauczycielskiego SBF w Kopenhadze, a w 2018r II stopień w Bukareszcie, który uprawnia do szkolenia nauczycieli.
Psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, były wykładowca na wydziale psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz były nauczyciel w Szkole Trenerów Biznesu Intra-Biznes.
Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Prowadzi m.in. warsztaty o tematyce rozwoju osobistego, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz kręgi kobiet, sesje jogi i medytacji. Jej ogromną pasją są wyprawy w miejsca mocy na całym świecie.

jcrowley

O autorce Soul Body Fusion®

Jonette Crowley jest współczesną mistyczką i „duchowym Indiana Jones”. Od roku 1990 prowadzi popularne warsztaty rozwoju duchowego prowadzone metodą chanellingu. Prowadzi swoje centrum rozwoju duchowego Center for Creative Consciousness (Centrum Twórczej Świadomości) w Denver, Kolorado. Zanim przebudziła się jej umiejętność chanellingu pracowała jako manager i trener przez wiele lat w USA i Australii w przemyśle komputerowym. Posiada MBA i doktorat z wyróżnieniem Phi Beta Kappa. Autorka książek SOUL BODY FUSION oraz THE EAGLE AND THE CONDOR (Orzeł i Kondor) przetłumaczonych na język polski i wydanych przez wydawnictwo Biały Wiatr.
Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com oraz www.soulbodyfusion.com.

Książka Jonette:

Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. SBF jest prostym i potężnym narzędziem, szczególnie w czasach zmiany i otwarcia, że jest to czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy!

Dodatkowe informacje

 • MIEJSCE: Pałac Nieznanice, k/Częstochowy www.nieznanice.pl
 • TERMIN: 24-28 października 2018. Zaczynamy o godz. 11:00 w środę 24.10 i kończymy o 14:00 w niedzielę 28.10. Możesz przyjechać dzień wcześniej i zarezerwować dodatkowy nocleg.
 • KOSZT KURSU:
  Promocja do 31 sierpnia 2750zł
  Cena od 1 września 2950zł
 • WYMAGANA ZALICZKA: 1000zł. Płatna przelewem na konto:
  Bank Millenium
  24 1160 2202 0000 0002 4046 5118
  II rata 1000zł do 30 września
  III rata reszta płatna w gotówce na miejscu.
 • KOSZT ZAKWATEROWANIA I WYŻYWIENIA: 150 zł w pokoju 2-os, dopłata do jedynki to 70 zł/noc , 3 posiłki wegetariańskie. Dla osób, chcących zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych dopłata 20%. Płatność za zakwaterowanie na miejscu.

TERMINARZ

środa 24 października 2018 r.
niedziela 28 października 2018 r

Miejsce Pałac Nieznanice k/Częstochowy
www.nieznanice.pl

JAK DOJECHAĆ

INWESTYCJA

Promocja do 31 sierpnia 2750zł
Cena od 1 września 2950zł

ZAPISY

Rezerwacji można dokonać wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ REZERWACJI
lub przesyłając email na nasz adres:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

Można też do nas zadzwonić pod numer:
502 036 254

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
rsz_sbf_promocja_zdj_1rsz_sbf_promocja_zdj_1

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail