Ładowanie Wydarzenia

Uzdrawianie poprzez integrację duszy i ciała

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.” Deepak Chopra.

Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miał dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są W Tobie. Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

Ukończenie Certyfikowanego Kursu Praktyka Soul Body Fusion® uprawnia do prowadzenia indywidualnych sesji SBF, również jako element pracy zawodowej. Absolwenci Kursu otrzymują międzynarodowy Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion®.

Ta metoda dotyka samego sedna. Dzięki niej mogę bezpośrednio komunikować się z moją duszą. Jest to powrót do Tego, Kim jestem, czyli powrót do Prawdy. Powrót do Siebie. Powrót do Domu. Powrót do Domu Tutaj. Powrót do Natury.
Piotr / Warszawa
bt-sbf-2018

CZEGO SIĘ DOWIESZ NA WARSZTACIE?

 • W jaki sposób mogę jeszcze bardziej połączyć się ze swoją duszą?
 • Jak rozpoznać głos swojej duszy/ serca w odróżnieniu od głosu umysłu/ Ego?
 • Czym jest ścieżka duszy? I jak mogę nią iść?
 • Jak mogę doświadczyć jeszcze większej integracji duszy i ciała?
 • W jaki sposób ta integracja może się przełożyć na moje życie codzienne?
 • Czy można wykonywać fuzje zwierzętom/ miejscom/ sytuacjom?
 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania
 • Soul Body Fusion pozwoliło mi zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem. Przyjąć je takim jakie jest, bez osądu... Poczułam, że bycie i życie nie musi boleć, że nie jestem tu za karę. Dziękuję za możliwość połączenia ducha i ciała w jedno.

  Dagmara
 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Joanna

PROWADZĄCA: Katarzyna Gwiazdowska

Katarzyna Gwiazdowska posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu i 6-letnie doświadczenie w szkoleniu trenerów. W 2011 r. zrobiła kurs Praktyka Soul Body Fusion® i zakochała się w tej metodzie od pierwszego wejrzenia. Znalazła w niej wszystko, co jest potrzebne, aby uzdrowić się i rozwinąć w sobie najgłębszy potencjał. I przestała szukać dalej…
W 2014r ukończyła I stopień kursu nauczycielskiego SBF w Kopenhadze, a w 2018r II stopień w Bukareszcie, który uprawnia do szkolenia nauczycieli.
Psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, były wykładowca na wydziale psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz były nauczyciel w Szkole Trenerów Biznesu Intra-Biznes.
Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Prowadzi m.in. warsztaty o tematyce rozwoju osobistego, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz kręgi kobiet, sesje jogi i medytacji. Jej ogromną pasją są wyprawy w miejsca mocy na całym świecie.

sbf-kz-dyplomy

TERMINARZ

SOBOTA 22 WRZEŚNIA
godz. 10:00 -18.00
Miejsce zostanie podane w późniejszym terminie.

INWESTYCJA

Całkowity koszt 350 zł od osoby

ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
katarzyna.gwiazdowska@kuznia-zdrowia.pl
Można też zadzwonić pod numer:
+ 48 506 299 187
Przy zapisach prosimy o podanie do siebie kontaktu @ i tel.
Z góry dziękujemy!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
inCollage_20180704_192321600sbf3

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail