Ładowanie Wydarzenia

Z cyklu – Moc Uzdrawiania Przez Świadomość – warsztaty z Magdą Wdowiak.

O pewnych kwestiach łatwiej jest porozmawiać w gronie zaufanych i podobnych sobie osób i ten temat z pewnością do nich należy.

Przed nami warsztaty wyłącznie dla kobiet, nie dlatego żeby mężczyźni mieli tu czegoś nie zrozumieć, ale właśnie po to, by kobietom łatwiej było podzielić się swoim doświadczeniem, zadać osobiste pytanie i dotknąć intymnej sprawy.

To będą warsztaty o kobiecej seksualności, babskim punkcie widzenia i wrażliwości, co rzutuje na chorobotwórczość takich a nie innych organów.

magda-wdowiak-bt

Tu spotkają się kobiety-nimfy i tak zwane ‚męskie kobiety’.
Kobiety proste i bardzo wykształcone.
Młode dziewczyny i panie w jesieni życia.
Kobiety bite, gwałcone i zastraszane.
Mężatki, rozwódki i singielki.
Matki, żony i kochanki… słowem, warsztaty są dedykowane dla wszystkich tych z nas płci pięknej, które są zainteresowane poznaniem swojego ciała od strony Biologii Totalnej.

Porozmawiamy z nimi o tym, co je trapi; o ich chorobach od mniejszych po większe, o ich miejscu w rodzinie i… we własnej głowie!

Warsztaty poprowadzi jak zawsze Magda Wdowiak – kobieta z doświadczeniem w pracy z kobietami.

„To zadziwiające jak w XXI wieku kobiety nadal wstydzą się mówić o swoich kłopotach cielesnych. O problemach z orgazmem, seksie oralnym nawet z ukochanym mężczyzną, powtarzających się infekcjach intymnych, słabej silnej woli, chęci dominacji w związku, niechęci do teściowych czy problemach w relacji z matkami lub córkami. Wszystko powinno być wybielone, ugłaskane, jak należy a one same perfekcyjne nie tylko jak panie domu ale także i w pracy zawodowej. Wygląda na to, że wciąż nosimy powszechny obraz kobiecego ideału, z którym mierzy się każda z nas na co dzień, na dobranoc zaś konstatujemy, że znowu w czymś byłyśmy niewystarczające lub nie dość… Zbyt wiele z nas cierpi w zakamarkach swoich domów, kryjąc w tajemnicy swoje pragnienia, tęsknoty lub bóle, a skutki tego pojawiają się oczywiście w ciele. Gdy więc ciało Ci już coś powiedziało, przyjdź i podziel się tym z nami, a może wspólnie coś na to zaradzimy?
Czekam na Ciebie!”

Magda Wdowiak

W PROGRAMIE:

 • infekcje pochwowe: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • oziębłość płciowa
 • problemy z orgazmem
 • problemy menopauzalne
 • jajniki, macica, pochwa, piersi
 • relacja kobieta-matka, kobieta-teściowa, kobieta-córka
 • jak wejść bardziej w kobiece
 • i in.

Czym są czwartkowe warsztaty Biologii Totalnej?

To cykl spotkań gdzie doświadczony ekspert Kuźni Zdrowia – Magda Wdowiak, wprowadza nas w logiczny świat biologii. Staje się przewodnikiem po naszym ciele – uświadamia o czym informuje nas każda jego część i przed czym się broni, tworząc konkretne choroby.

bt-motylek

Czy te spotkania są dla Ciebie?
TAK jeżeli choć raz zadałeś sobie pytania:

 • Skoro wszyscy chcemy być zdrowi to dlaczego chorujemy?
 • Czy na zdrowie trzeba sobie zasłużyć?
 • Czemu jedni chorują tylko na katar a drudzy od razu na raka?
 • Czy choroba dopada nas z zewnątrz, czy sami ją sobie fundujemy?

Po prostu przyjdź i sprawdź jak bioLOGICZNIE można odpowiedzieć na wiele Twoich pytań.

TERMINARZ

Czwartek 4 KWIECIEŃ 2019
godz. 18:00 -20:00

MIEJSCE

Centrum Fundacji Kabała Polska, ul. Paryska 23 a, Warszawa (Saska Kępa)
Uwaga: o tej porze nie zawsze jest łatwo znaleźć miejsce parkingowe w tych okolicach – kierowców uprasza się o wcześniejsze przybycie lub dojazd autobusem.

Uwaga: Prosimy śledzić nasze strony w razie zmiany adresu warsztatów.
O wszelkich zmianach – o ile nastąpią (np. z powodu większej ilości uczestników) – będziemy informować wyłącznie przez nasze kanały medialne: stronę internetową oraz fanpage na facebooku.

PROWADZĄCA

Magda Wdowiak
Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 65 zł od osoby

PŁATNOŚCI

Przedpłata przelewem na dane:
Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak
numer konta: 66 1140 2004 0000 3102 7550 2115
W tytule przelewu proszę wpisać: warsztaty i datę oraz imię i nazwisko.
gotówką na miejscu – choć ze względu na dużą ilość spodziewanych osób, prosimy o przedpłaty, co pozwoli uniknąć opóźnień w starcie szkolenia.
Na życzenie wystawiamy faktury – w tym celu prosimy o kontakt mailowy z podaniem danych na adres: kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

ZAPISY

Zapisów jako takich na czwartkowe warsztaty nie prowadzimy.
Zapisem jest wpłata pieniędzy na konto z podaniem imienia i nazwiska, co gwarantuje miejsce uczestnictwa na warsztatach.
Na wszelkie pytania dotyczące warsztatów odpowiadamy mailowo spod adresu:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

lub telefonicznie z numeru:
502 036 254

BARDZO WAŻNE:

uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapis cyfrowy oraz fotografowanie wydarzenia. Osoby, dla których stanowi to przeszkodę w uczestnictwie, proszone są o wcześniejszy kontakt. Fragmenty zapisanych materiałów oraz wybrane zdjęcia mogą posłużyć w przyszłości do celów promocyjnych kolejnych wydarzeń.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od: Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak

Opinie uczestników warsztatów

(…) Uważam, że Biologia Totalna jest rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy. Magda Wdowiak przedstawiła genialność Totalnej Biologii, uzasadniając ją naukowo oraz potwierdziła jej skuteczność własnymi doświadczeniami z pacjentami. Po kilku sesjach z jej zastosowaniem pozbyłam się wirusów i pierwotniaków, które były przyczyną ogromnego spustoszenia organizmu, które zostało uznane za SM. Dzięki Biologii Totalnej nie mam już lęków, które towarzyszyły mi od 6 lat oraz żylaków.
/Natalia/

(…) Mam 44 lata ,rok temu na korytarzu szpitala onkologicznego otrzymałam wynik biopsji nowotwór złośliwy piersi. Nie będę rozpisywać się jaki szok przeżyłam, ale szybko stałam na nogi i zrozumiałam że muszę walczyć. (…) Dostałam telefon do Magdy Wdowiak i choć nie rozumiałam dlaczego – czułam że to co mi doradza jest dla mnie dobre. (…) Na marginesie dodam że jeszcze jeden taki cud mam w domu. Moja mama12 lat temu po śmierci taty zachorowała na chorobę Parkinsona, po godzinnej sesji z Magdą Parkinsona PO PROSTU NIE MA!!! Wiem że nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie i dlatego serdecznie polecam tą formę terapii.
/Basia/

Najbliższe warsztaty czwartkowe z cyklu „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” z Magdą Wdowiak:

Szczegółów szukaj w wydarzeniach na naszej stronie internetowej w kalendarzu i na facebooku.
Do zobaczenia!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
magda-wdowiak-biologia-totalna1magda-wdowiak-biologia-totalna1

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail