Ładowanie Wydarzenia

Warsztat podczas, którego zrozumiesz swoje podejście do życia i jak to wpływa ono na relacje z osobami w otoczeniu, a także jak rozwój osobisty i praca nad sobą samym może wpłynąć na Twoją przyszłość wg. powiedzenia „Jesteś kowalem swojego losu”.

Podczas warsztatów dowiesz się jak kreować swoją, szczęśliwą przyszłość wg praw natury, psychologii, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także otrzymasz wiedzę jak zrobić dobry „biznesplan” codziennego szczęścia w życiu osobistym i zawodowym.

PROWADZĄCA

URSZULA SARNECKA
Urszula Sarnecka, zwana „Ulą” jest z wykształcenia ekonomistką.
Ukończyła studia na kierunkach: Wydział Ekonomiki, Finansów i Bankowości oraz Zarządzania Przedsiębiorstwem, a także Podyplomowe
Studia w zakresie: Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Trenerstwo i Coaching, oraz pedagogikę dla nauczycieli.
Jest mówcą, trenerem zdrowotno – motywacyjnym i coachem VCC.

Otrzymała w 2015 w Węgrzech Srebrny Mikrofon – jako pierwsza w Polsce i jedna z 8 osób w Europie za motywowanie i szkolenie osób dla firmy międzynarodowe.

Kocham się uczyć, szczególnie pasjonują mnie tematy dotyczące zdrowia. Od 11 lat zgłębiam tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, której tradycja sięga zapisom z ponad 5 tys. lat – wiedzę, która łączy człowieka w całość, pokazuje zależności między człowiekiem a środowiskiem, w którym żyje, oraz uczy jak być zdrowym przez całe życie.

Aby łatwiej było zrozumieć czemu warto i jak to robić aby zadbać o dobre zdrowie przyrównuje procesy ekonomiczne mikro i
makroekonomii (m.in. w obszarze prawa popytu i podaży, importu i eksportu, funkcjonowania fabryki itd.) do kwestii zachodzących w
życiu i zdrowiu człowieka m.in. jak: odżywianie, picie płynów, emocje ….

Zajmuję się dzieleniem się wiedzą łączącą zdrowy styl życia i motywację, podczas sesji indywidualnych, grupowych, szkoleń oraz warsztatów z profilaktyki zdrowia wg Medycyny Chińskiej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, emerytów na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, aby byli zdrowsi, szczęśliwsi oraz mogli spełniać swoje marzenia, gdyż:

„Zdrowy człowiek ma wiele marzeń – chory ma tylko jedno…”

Pozdrawiam
Ula Sarnecka

TERMINARZ

Poniedziałek 28 maja 2018
godz. 18:00-20.30
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

INWESTYCJA

WSTĘP WOLNY!
Zapisy nie są wymagane.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
rsz_33085442_1746688368752073_4769046013765746688_n

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail