Ładowanie Wydarzenia

SOUL BODY FUSION® – poziom I

Jakby to było, gdybyś Nowy Rok zaczął/zaczęła w pełnej integracji ze swoją duszą?
Gdybyś swoje plany/ cele/ postanowienia noworoczne wytyczył/a z poziomu duchowego, a nie z poziomu Ego?
Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś poszedł/ poszła ścieżką duszy?

Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miał dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są W Tobie.

bt-sbf-2018

Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

 • Czy czasami źle się czujesz w swojej skórze?
 • Czy masz poczucie, że nie w pełni korzystasz ze swojego potencjału?
 • Czy nie wiesz jaką drogą w życiu pójść?
 • Czy masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, a dzięki temu, stały dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

CO WARTO WIEDZIEĆ?

Często przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego potencjału, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu oddzielamy się od naszej duszy. Gubimy połączenie z wyższymi wibracjami i to uniemożliwia nam dostęp do naszej najgłębszej intuicji. Przez życie idziemy niepewnym krokiem bez pełnej mocy i z pustką w środku.
Soul Body Fusion® to prosty proces, który możemy robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią jaką może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ nasze komórki się zmieniają, by dostroić się do wyższych częstotliwości. Niekończące się, ponieważ dusza nie ma granic. Ta piękna synchronizacja duchowego i fizycznego aspektu nas zachodzi na poziomie kwantowym.
Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. Nasze życie jest bardziej uporządkowane, pełne spokoju i równowagi. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia.

 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania
 • Soul Body Fusion pozwoliło mi zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem. Przyjąć je takim jakie jest, bez osądu... Poczułam, że bycie i życie nie musi boleć, że nie jestem tu za karę. Dziękuję za możliwość połączenia ducha i ciała w jedno.

  Dagmara
 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Joanna

PROWADZĄCA: Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Psychodietetyk, diet coach, psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®. Interesuje się różnymi metodami oczyszczania i przywracania naturalnej harmonii organizmu.
Prowadzi m.in. badania żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia, detoksy, warsztaty na temat holistycznego oczyszczania organizmu, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz sesje jogi.
Prowadzi blog: www.soulbodyfusion.blogspot.com.
www.kasiagwiazdowska.com
Więcej o prowadzącej przeczytasz tu:
http://kasiagwiazdowska.com/o-mnie/

TERMINARZ

Niedziela 13 STYCZNIA godz. 10:00 -18.00
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 350 zł od osoby

WARUNKI REZERWACJI: Miejsce rezerwuje WYŁĄCZNIE przedpłata w wysokości 150 zł przelewem na konto:
Katarzyna Gwiazdowska
Bank Millenium, nr konta: 24 1160 2202 0000 0002 4046 5118.
Reszta płatna gotówką w dniu warsztatu.

UWAGA!

Jeżeli wykupisz pakiet dwóch warsztatów SBF + Mapę Marzeń (warsztat w niedzielę 14.01) to oszczędzasz 100 zł! Za dwa warsztaty zamiast 600zł, płacisz 500zł. Promocja obowiązuje do 7.01!

ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
katarzyna.gwiazdowska@kuznia-zdrowia.pl
Można też zadzwonić pod numer:
22 243 11 21
Przy zapisach prosimy o podanie do siebie kontaktu m@ilowego i telefonu.
Z góry dziękujemy!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
hunabt-mozg

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail