Ładowanie Wydarzenia

Hawajska sztuka uzdrawiania jest częścią Huny – starożytnej wiedzy opartej na tradycjach szamańskich i pochodzącej z Polinezji, na trwałe obecnej na hawajskich wyspach.

Z tego źródła pochodzą kluczowe w procesie uzdrawiania pojęcia trzech poziomów świadomości : podświadomości, świadomości i nadświadomości. Rdzenni Hawajczycy znali i doceniali na długo przed współczesną psychologią praktyczną wagę tych pojęć, którymi aktualnie w większości zajmuje się nauka.

huna

Podstawą hawajskiej i zarazem szamańskiej medycyny jest doprowadzenie do stanu „tańca w harmonii“ wszystkich tych trzech poziomów. Takie działanie jest wielowymiarowe i całościowe w procesach przywracania zdrowia, bowiem obejmuje ich aspekt fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.

Ważną częścią procesu uzdrawiania jest praktyka Ho‘oponopono, będąca prostą i niezwykle skuteczną, starożytną metodą rozwiązywania konfliktów i problemów życiowych, w tym stosunku do rodziców (nawet jeśli nie żyją), naszych przodków oraz konfliktów międzyludzkich, a także stosunku do świata zwierząt i całej natury. Proces ten odbywa się poprzez przyjęcie odpowiedzialności, wybaczenie i objęcie wszystkiego miłością bezwarunkową.

Spotkanie będzie wprowadzeniem do ważnej w tradycji uzdrawiania praktyki Ho’oponopono – słowo to oznacza dosłownie bycie w stanie równowagi i harmonii. Będzie również mowa o hawajskiej mocy dotyku poprzez wyjątkową pracę z ciałem sięgającą poziomu duszy. Jest to rytuał Kahi Loa, często używany w ceremoniach przejścia i transformacji.

Prowadząca: Anna Nalu Niżyńska

Dyplomowana trenerka organizacji ALOHA INTERNATIONAL szerzącej wiedzę na temat hawajskich metod uzdrawiania ciała, umysłu i okoliczności poprzez rozprzestrzenianie ducha Aloha i wiedzy dotyczącej Huny. Nauczycielka technik pracy z ciałem KINO MANA. Posiada też europejski dyplom w zakresie bioterapii The European Institute of Bio Energy ( Irlandia ) oraz jest certyfikowaną nauczycielką metody Soul Body Fusion ®. Z wykształcenia jest terapeutką i pedagogiem. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w Europie oraz na Hawajach. Pobierała nauki u znanych na świecie nauczycieli i uzdrowicieli w tym między innymi u dr. Serge’a Kahili Kinga, Susan Pa’iniu Floyd, Jonette Crowley, Kawaikapuokalani Hewetta, Eda Kaiwi, Michaela’a O’Doherty, Toma M.Griffina. Na co dzień stosuje skuteczne metody terapii kwantowych pobudzających do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

TERMINARZ

Poniedziałek 15 STYCZNIA 2018
godz. 18.30 – 19.45
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

INWESTYCJA

WSTĘP WOLNY!
Zapisy nie są wymagane.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
hunagłos

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail