Ładowanie Wydarzenia

Medytacja w intencji pokoju w sercu
Z cyklu: Medytacje w Kuźni Zdrowia!

Raz w miesiącu, w środę… przyjdź i doświadcz więcej spokoju i wewnętrznej radości!

medytacja-kz-kg

Medytacja to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na pozbycie się codziennego napięcia psychicznego i osiągnięcie stanu pełnego rozluźnienia. Techniki relaksu, takie jak medytacja czy wizualizacja skutecznie obniżają stres, a równocześnie są nieszkodliwe dla organizmu, w przeciwieństwie do np. uspokajających środków farmakologicznych.

Medytowanie w domu czy pod okiem doświadczonego instruktora jest czymś, co można wypróbować bez ryzyka dla organizmu. Aby doświadczyć korzyści płynących z medytacji konieczna jest regularna praktyka. Zajmuje ona tylko kilkanaście minut dziennie, a może stać się najlepszą częścią każdego Twojego dnia.

KORZYŚCI Z MEDYTACJI:

1. Podniesienie odporności organizmu – regularna medytacja rozluźnia i sprawia, że uruchamiają się naturalne procesy samouzdrawiania. Obniża się ciśnienie krwi, zwiększa produkcja serotoniny, która poprawia nastrój.
2. Zmniejszenie skutków stresu – medytacja uspokaja umysł i wycisza negatywne emocje. Dzięki temu możesz myśleć klarowniej i podejmować lepsze decyzje.
3. Lepsza koncentracja – medytacja pozwala zebrać naszą energię na jednym punkcie, a w efekcie lepiej skupić się na zadaniu. Dzięki temu lepiej radzisz sobie z wyzwaniami dnia codziennego.
4. Samoświadomość – medytacja pozwala odkryć samego siebie. To proces, dzięki któremu możemy obserwować swoje myśli, przekonania, odczucia i emocje.
5. Wzmocnienie pozytywnych emocji – medytacja uwalnia nas to od negatywnych emocji, obaw i niepokoju, wnosi wewnętrzny spokój, radość i dobre samopoczucie.

Ubierz się wygodnie. Jeśli masz weź ze sobą matę do jogi i poduszkę do medytacji.

Prowadząca: Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Psychodietetyk, diet coach, psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®. Interesuje się różnymi metodami oczyszczania i przywracania naturalnej harmonii organizmu.
Prowadzi m.in. badania żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia, detoksy, warsztaty na temat holistycznego oczyszczania organizmu, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz sesje jogi.
Prowadzi blog: www.zdrowiewwielkimmiescie.blogspot.com.

TERMINARZ

Środa 21 LUTEGO
godz. 18:30 – 20.00
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 40zł od osoby

ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
katarzyna.gwiazdowska@kuznia-zdrowia.pl
Można też zadzwonić pod numer:
22 243 11 21

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
olejki-eterycznesbf-kz-dyplomy

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail