Ładowanie Wydarzenia

Kochani, po ponad półrocznej przerwie ruszamy z czwartkowymi warsztatami z Magdą Wdowiak!

Kilka nowych tematów na pewno przyciągnie stałych fanów Biologii Totalnej, a kilka starych powtarzamy specjalnie dla tych z Was, którzy piszą do nas non-stop i proszą o powtórki, bo „wtedy nie mogli być”.

CZUJCIE SIĘ ZAPROSZENI!
Jak zawsze W CZWARTKI – jak zawsze O 18.00 – jak zawsze 2h intensywnych wrażeń!

Z cyklu – Moc Uzdrawiania Przez Świadomość – warsztaty z Magdą Wdowiak.

„NIEDOJRZAŁOŚĆ MĘSKA I KOBIECA ORAZ JEJ PRZEOGROMNE KONSEKWENCJE W PRZYRODZIE” – tak powinien brzmieć pełny tytuł tych warsztatów, gdyby było nań tyle miejsca w nagłówku.
Bowiem skutki ludzkiej niedojrzałości niosą nie tylko nasze dzieci, ale i całe rodziny, mniejszości społeczne aż w końcu ludzkie społeczeństwo!

magda-wdowiak-bt

A zaczyna się z reguły bardzo prosto, na przykład od zwykłego szoku emocjonalnego. Ale potem potrafi on rzutować na zablokowanie dorastania lub dojrzewania fizycznego, emocjonalnego, intelektualnego czy duchowego i zatrzymać w rozwoju już na zawsze…

Niedojrzali rodzice wychowają niedojrzałe dzieci, bowiem nie będąc świadomymi problemu własnej niedojrzałości, będą emanować przykładem i utrzymywać w polu nieświadomości swoje potomstwo. Aż do czasu! Do czasu, gdy ono ocknie się ze zdziwieniem i skonstatuje swoją tragiczną sytuację. To doskonały punkt wyjściowy do zmiany. Zacząć może każdy. I na szczęście: w każdym momencie! Lepiej późno niż wcale, prawda?

„Moja matka wygląda jak dzidzia-piernik i nie mogę tego już znieść!” – skarży się jedna z klientek.
„Czy on wreszcie kiedyś wydorośleje?! Mam wrażenie, że mój syn rozumie więcej niż mój mąż!” – opowiada inna.
„Ja chcę w łóżku dorosłej kobiety a nie małej dziewczynki…” – żali się młody mężczyzna.

Jak więc pracować z własną niedojrzałością?
Jak dotrzeć do tego zablokowania?
Czy dorośli mogą jeszcze dorosnąć?

Na te i inne podobne pytania odpowie Magda Wdowiak podczas tych właśnie warsztatów.

„W zasadzie nie ma konsultacji, żebym w mniejszym czy większym stopniu nie wychwytywała tematu ludzkiej niedojrzałości. Nie jest łatwo zmierzyć się samemu ze sobą (samej ze sobą), znam to z własnego doświadczenia i wiem, jak ta droga rozwoju czasem potrafi uciskać. Ale świadomość uzdrawia! Gwarantuję Wam, że nie ma nic radośniejszego niż poczucie własnego wzrostu i pokonania swoich słabości! Widzieć więcej i więcej rozumieć, to mieć też przewagę w tym świecie zagubionych owiec, o rządach i systemach tu panujących nie wspominając. Od tego zaczyna się ludzkie zdrowie, a bez zdrowia wszystko jest niczym…”

Magda Wdowiak

W PROGRAMIE:

  • gdy mężczyzna nie może wejść w męskie a kobieta w kobiece
  • powody, dla których tak się nie dzieje
  • skutki niedojrzałości męskiej i kobiecej na poziomie jednostki, pary, rodziny i społeczeństwa
  • o triadach rodzinnych słów kilka
  • gdzie w ciele nosimy skutki naszej niedojrzałości
  • co zrobić, by zacząć dorastać

Czym są czwartkowe warsztaty Biologii Totalnej?

To cykl spotkań gdzie doświadczony ekspert Kuźni Zdrowia – Magda Wdowiak, wprowadza nas w logiczny świat biologii. Staje się przewodnikiem po naszym ciele – uświadamia o czym informuje nas każda jego część i przed czym się broni, tworząc konkretne choroby.

bt-motylek

Czy te spotkania są dla Ciebie?
TAK jeżeli choć raz zadałeś sobie pytania:

  • Skoro wszyscy chcemy być zdrowi to dlaczego chorujemy?
  • Czy na zdrowie trzeba sobie zasłużyć?
  • Czemu jedni chorują tylko na katar a drudzy od razu na raka?
  • Czy choroba dopada nas z zewnątrz, czy sami ją sobie fundujemy?

Po prostu przyjdź i sprawdź jak bioLOGICZNIE można odpowiedzieć na wiele Twoich pytań.

TERMINARZ

Czwartek 21 MARZEC 2019
godz. 18:00 -20:00

MIEJSCE

Centrum Fundacji Kabała Polska, ul. Paryska 23 a, Warszawa (Saska Kępa)
Uwaga: o tej porze nie zawsze jest łatwo znaleźć miejsce parkingowe w tych okolicach – kierowców uprasza się o wcześniejsze przybycie lub dojazd autobusem.

PROWADZĄCA

Magda Wdowiak
Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

UWAGA!

Uwaga: Prosimy śledzić nasze strony w razie zmiany adresu warsztatów.
O wszelkich zmianach – o ile nastąpią (np. z powodu większej ilości uczestników) – będziemy informować wyłącznie przez nasze kanały medialne: stronę internetową oraz fanpage na facebooku.

INWESTYCJA

Całkowity koszt 65 zł od osoby

PŁATNOŚCI

Przedpłata przelewem na dane:
Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak
numer konta: 66 1140 2004 0000 3102 7550 2115
W tytule przelewu proszę wpisać: warsztaty i datę oraz imię i nazwisko.
gotówką na miejscu – choć ze względu na dużą ilość spodziewanych osób, prosimy o przedpłaty, co pozwoli uniknąć opóźnień w starcie szkolenia.
Na życzenie wystawiamy faktury – w tym celu prosimy o kontakt mailowy z podaniem danych na adres: kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

ZAPISY

Zapisów jako takich na czwartkowe warsztaty nie prowadzimy.
Zapisem jest wpłata pieniędzy na konto z podaniem imienia i nazwiska, co gwarantuje miejsce uczestnictwa na warsztatach.
Na wszelkie pytania dotyczące warsztatów odpowiadamy mailowo spod adresu:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

lub telefonicznie z numeru:
502 036 254

BARDZO WAŻNE:

uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapis cyfrowy oraz fotografowanie wydarzenia. Osoby, dla których stanowi to przeszkodę w uczestnictwie, proszone są o wcześniejszy kontakt. Fragmenty zapisanych materiałów oraz wybrane zdjęcia mogą posłużyć w przyszłości do celów promocyjnych kolejnych wydarzeń.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od: Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak

Opinie uczestników warsztatów

(…) Uważam, że Biologia Totalna jest rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy. Magda Wdowiak przedstawiła genialność Totalnej Biologii, uzasadniając ją naukowo oraz potwierdziła jej skuteczność własnymi doświadczeniami z pacjentami. Po kilku sesjach z jej zastosowaniem pozbyłam się wirusów i pierwotniaków, które były przyczyną ogromnego spustoszenia organizmu, które zostało uznane za SM. Dzięki Biologii Totalnej nie mam już lęków, które towarzyszyły mi od 6 lat oraz żylaków.
/Natalia/

(…) Mam 44 lata ,rok temu na korytarzu szpitala onkologicznego otrzymałam wynik biopsji nowotwór złośliwy piersi. Nie będę rozpisywać się jaki szok przeżyłam, ale szybko stałam na nogi i zrozumiałam że muszę walczyć. (…) Dostałam telefon do Magdy Wdowiak i choć nie rozumiałam dlaczego – czułam że to co mi doradza jest dla mnie dobre. (…) Na marginesie dodam że jeszcze jeden taki cud mam w domu. Moja mama12 lat temu po śmierci taty zachorowała na chorobę Parkinsona, po godzinnej sesji z Magdą Parkinsona PO PROSTU NIE MA!!! Wiem że nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie i dlatego serdecznie polecam tą formę terapii.
/Basia/

Najbliższe warsztaty czwartkowe z cyklu „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” z Magdą Wdowiak:

Szczegółów szukaj w wydarzeniach na naszej stronie internetowej w kalendarzu i na facebooku.
Do zobaczenia!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
magda-wdowiak-biologia-totalna1magda-wdowiak-biologia-totalna1

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail