Ładowanie Wydarzenia

Kochani, po ponad półrocznej przerwie ruszamy z czwartkowymi warsztatami z Magdą Wdowiak!

Kilka nowych tematów na pewno przyciągnie stałych fanów Biologii Totalnej, a kilka starych powtarzamy specjalnie dla tych z Was, którzy piszą do nas non-stop i proszą o powtórki, bo „wtedy nie mogli być”.

CZUJCIE SIĘ ZAPROSZENI!
Jak zawsze W CZWARTKI – jak zawsze O 18.00 – jak zawsze 2h intensywnych wrażeń!

Z cyklu – Moc Uzdrawiania Przez Świadomość – warsztaty z Magdą Wdowiak.

Czy wiecie, że poczucie własnej wartości a pewność siebie, to nie to samo?!

Statystyczna większość ludzi na świecie słyszy 5-krotnie więcej komunikatów negatywnych pod swoim adresem niż pozytywnych – jak podają wyniki badań społecznych.

My sami nie nauczyliśmy się myśleć o sobie dobrze, a swoje gesty lub pracę oceniamy z reguły bardzo surowo. Duża grupa ludzi wciąż jeszcze traktuje każdą pomyłkę jako porażkę, a wszystkie błędy zlicza i sumuje na swoją niekorzyść. Zbyt duża…

magda-wdowiak-bt

Czy niedowartościowany rodzic może zbudować u dziecka poczucie własnej wartości?
Czy pewność siebie może być prawdziwa czy tylko pozorowana?
Co zrobić, byśmy poczuli się wreszcie pewniej, poznali moc swojej sprawczości i strefę wpływów a na koniec mieli satysfakcję z bycia tym, kim jesteśmy?

Na te i inne pytania oraz jak sprawić, by móc na co dzień odczuwać znaczenie swojego działania odpowie Prowadząca – Magda Wdowiak – podczas tych warsztatów.

„Zarówno rodzina jak i szkoła nie zawsze potrafiły w nas zbudować odpowiednie poczucie własnej wartości. Właściwie patrząc od początku: już samo nasze przyjście na świat często sprawiło kłopot rodzicom, wzniecając falę niechcianych, mieszanych emocji… A niskie poczucie własnej wartości rzutuje potem w życiu na własną samoocenę i odkłada się w różnych tkankach naszego ciała, częstokroć wywołując poważne choroby. Choć – parafrazując mojego wielkiego Nauczyciela Gerarda Athiasa – w świecie zwierząt poczucie własnej wartości jako konflikt w ogóle nie istnieje, tym samym poruszając ten temat, wkładamy kij w mrowisko…”

Magda Wdowiak

W PROGRAMIE:
– poczucie własnej wartości – gdzie jest jego źródło?
– pewność siebie, dowartościowanie, samozadowolenie
– przeszkody w odczuwaniu pewności siebie
– niszczycielska moc porównań
– porażka – czy naprawdę istnieje?
– jaki jest twój ulubiony błąd?
– komórki, tkanki, organy ciała, które skupiają konflikty niskiego poczucia własnej wartości
– i wiele innych…

Czym są czwartkowe warsztaty Biologii Totalnej?

To cykl spotkań gdzie doświadczony ekspert Kuźni Zdrowia – Magda Wdowiak, wprowadza nas w logiczny świat biologii. Staje się przewodnikiem po naszym ciele – uświadamia o czym informuje nas każda jego część i przed czym się broni, tworząc konkretne choroby.

bt-motylek

Czy te spotkania są dla Ciebie?
TAK jeżeli choć raz zadałeś sobie pytania:

  • Skoro wszyscy chcemy być zdrowi to dlaczego chorujemy?
  • Czy na zdrowie trzeba sobie zasłużyć?
  • Czemu jedni chorują tylko na katar a drudzy od razu na raka?
  • Czy choroba dopada nas z zewnątrz, czy sami ją sobie fundujemy?

Po prostu przyjdź i sprawdź jak bioLOGICZNIE można odpowiedzieć na wiele Twoich pytań.

TERMINARZ

Czwartek 21 LUTY 2019
godz. 18:00 -20:00

MIEJSCE

Centrum Fundacji Kabała Polska, ul. Paryska 23 a, Warszawa (Saska Kępa)
Uwaga: o tej porze nie zawsze jest łatwo znaleźć miejsce parkingowe w tych okolicach – kierowców uprasza się o wcześniejsze przybycie lub dojazd autobusem.

Uwaga: Prosimy śledzić nasze strony w razie zmiany adresu warsztatów.
O wszelkich zmianach – o ile nastąpią (np. z powodu większej ilości uczestników) – będziemy informować wyłącznie przez nasze kanały medialne: stronę internetową oraz fanpage na facebooku.

PROWADZĄCA

Magda Wdowiak
Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 65 zł od osoby

PŁATNOŚCI

Przedpłata przelewem na dane:
Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak
numer konta: 66 1140 2004 0000 3102 7550 2115
W tytule przelewu proszę wpisać: warsztaty i datę oraz imię i nazwisko.
gotówką na miejscu – choć ze względu na dużą ilość spodziewanych osób, prosimy o przedpłaty, co pozwoli uniknąć opóźnień w starcie szkolenia.
Na życzenie wystawiamy faktury – w tym celu prosimy o kontakt mailowy z podaniem danych na adres: kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

ZAPISY

Zapisów jako takich na czwartkowe warsztaty nie prowadzimy.
Zapisem jest wpłata pieniędzy na konto z podaniem imienia i nazwiska, co gwarantuje miejsce uczestnictwa na warsztatach.
Na wszelkie pytania dotyczące warsztatów odpowiadamy mailowo spod adresu:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

lub telefonicznie z numeru:
502 036 254

BARDZO WAŻNE:

uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapis cyfrowy oraz fotografowanie wydarzenia. Osoby, dla których stanowi to przeszkodę w uczestnictwie, proszone są o wcześniejszy kontakt. Fragmenty zapisanych materiałów oraz wybrane zdjęcia mogą posłużyć w przyszłości do celów promocyjnych kolejnych wydarzeń.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od: Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak

Opinie uczestników warsztatów

(…) Uważam, że Biologia Totalna jest rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy. Magda Wdowiak przedstawiła genialność Totalnej Biologii, uzasadniając ją naukowo oraz potwierdziła jej skuteczność własnymi doświadczeniami z pacjentami. Po kilku sesjach z jej zastosowaniem pozbyłam się wirusów i pierwotniaków, które były przyczyną ogromnego spustoszenia organizmu, które zostało uznane za SM. Dzięki Biologii Totalnej nie mam już lęków, które towarzyszyły mi od 6 lat oraz żylaków.
/Natalia/

(…) Mam 44 lata ,rok temu na korytarzu szpitala onkologicznego otrzymałam wynik biopsji nowotwór złośliwy piersi. Nie będę rozpisywać się jaki szok przeżyłam, ale szybko stałam na nogi i zrozumiałam że muszę walczyć. (…) Dostałam telefon do Magdy Wdowiak i choć nie rozumiałam dlaczego – czułam że to co mi doradza jest dla mnie dobre. (…) Na marginesie dodam że jeszcze jeden taki cud mam w domu. Moja mama12 lat temu po śmierci taty zachorowała na chorobę Parkinsona, po godzinnej sesji z Magdą Parkinsona PO PROSTU NIE MA!!! Wiem że nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie i dlatego serdecznie polecam tą formę terapii.
/Basia/

Najbliższe warsztaty czwartkowe z cyklu „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” z Magdą Wdowiak:

Szczegółów szukaj w wydarzeniach na naszej stronie internetowej w kalendarzu i na facebooku.
Do zobaczenia!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
bt-sbf-2018magda-wdowiak-biologia-totalna1

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail