Ładowanie Wydarzenia

Z cyklu – czwartki w świetle Biologii Totalnej – warsztaty z Magdą Wdowiak.

„Szkoleń motywacyjnych na rynku pod dostatkiem, ale większość z nich ma tą jedną cechę, że nie wnosi na trwałe pożądanej zmiany, jaką jest wzbudzenie wzmożonej chęci do własnej aktywności! – o czym przekonuję się w swojej praktyce zawodowej na co dzień. Podanie esencji kwiatowej grabu (wg dr Bacha) również na nic się tu nie zda, jeśli nie uwolni się prawdziwej przyczyny tendencji do odkładania spraw na później. W przypadku takiego problemu warto zajrzeć głębiej i sprawdzić, jakie programy warunkują prokrastynację i hamują motywacje do działania. Biologia Totalna spieszy nam tu z pomocą!”
Magda Wdowiak – Prowadząca

SILA

Wspaniały czas na takie warsztaty: gdy nowy rok szkolny się zaczyna, a my wracamy wypoczęci z urlopów, warto wszystko zacząć od nowa! :-)

GORĄCO ZACHĘCAMY – TO MOŻE ODMIENIĆ CAŁE ŻYCIE! ♥

W PROGRAMIE:

  • Motywacja a działanie w naturze
  • Rodowe programy, hamujące akcję w przyrodzie
  • Prokrastynacja i jej skutki
  • Jak z tego wyjść?…

Czym są warsztaty Biologii Totalnej?

To cykl spotkań gdzie doświadczony ekspert Kuźni Zdrowia – Magda Wdowiak, wprowadza nas w logiczny świat biologii. Staje się przewodnikiem po naszym ciele – uświadamia o czym informuje nas każda jego część i przed czym się broni, tworząc konkretne choroby.

Czy te spotkania są dla Ciebie?
TAK jeżeli choć raz zadałeś sobie pytania:

  • Skoro wszyscy chcemy być zdrowi to dlaczego chorujemy?
  • Czy na zdrowie trzeba sobie zasłużyć?
  • Czemu jedni chorują tylko na katar a drudzy od razu na raka?
  • Czy choroba dopada nas z zewnątrz, czy sami ją sobie fundujemy?

Po prostu przyjdź i sprawdź jak bioLOGICZNIE można odpowiedzieć na wiele Twoich pytań.

INFORMACJE

TERMINARZ

Czwartek 29 SIERPNIA 2019
godz. 18:00- 20:00(2H)

MIEJSCE

Centrum Fundacji Kabała Polska, ul. Paryska 23 a, Warszawa (Saska Kępa)

Uwaga: o tej porze nie zawsze jest łatwo znaleźć miejsce parkingowe w tych okolicach – kierowców uprasza się o wcześniejsze przybycie lub dojazd autobusem.

PROWADZĄCA

Magda Wdowiak
Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 65 zł od osoby

PŁATNOŚCI

* przedpłata przelewem na dane:
Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak
numer konta: 66 1140 2004 0000 3102 7550 2115
W tytule przelewu proszę wpisać: warsztaty i datę oraz imię i nazwisko.

* gotówką na miejscu – choć ze względu na dużą ilość spodziewanych osób, prosimy o przedpłaty, co pozwoli uniknąć opóźnień w starcie szkolenia.

Na życzenie wystawiamy faktury – w tym celu prosimy o kontakt mailowy z podaniem danych na adres: kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

ZAPISY

Zapisów jako takich na czwartkowe warsztaty nie prowadzimy.
Zapisem jest wpłata pieniędzy na konto z podaniem imienia i nazwiska, co gwarantuje miejsce uczestnictwa na warsztatach.
Na wszelkie pytania dotyczące warsztatów odpowiadamy mailowo spod adresu:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

Można też do nas zadzwonić pod numer:
502 036 254

BARDZO WAŻNE:

uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapis cyfrowy oraz fotografowanie wydarzenia. Osoby, dla których stanowi to przeszkodę w uczestnictwie, proszone są o wcześniejszy kontakt. Fragmenty zapisanych materiałów oraz wybrane zdjęcia mogą posłużyć w przyszłości do celów promocyjnych kolejnych wydarzeń.

Opinie uczestników warsztatów

(…) Uważam, że Biologia Totalna jest rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy. Magda Wdowiak przedstawiła genialność Totalnej Biologii, uzasadniając ją naukowo oraz potwierdziła jej skuteczność własnymi doświadczeniami z pacjentami. Po kilku sesjach z jej zastosowaniem pozbyłam się wirusów i pierwotniaków, które były przyczyną ogromnego spustoszenia organizmu, które zostało uznane za SM. Dzięki Biologii Totalnej nie mam już lęków, które towarzyszyły mi od 6 lat oraz żylaków.
/Natalia/

(…) Mam 44 lata ,rok temu na korytarzu szpitala onkologicznego otrzymałam wynik biopsji nowotwór złośliwy piersi. Nie będę rozpisywać się jaki szok przeżyłam, ale szybko stałam na nogi i zrozumiałam że muszę walczyć. (…) Dostałam telefon do Magdy Wdowiak i choć nie rozumiałam dlaczego – czułam że to co mi doradza jest dla mnie dobre. (…) Na marginesie dodam że jeszcze jeden taki cud mam w domu. Moja mama12 lat temu po śmierci taty zachorowała na chorobę Parkinsona, po godzinnej sesji z Magdą Parkinsona PO PROSTU NIE MA!!! Wiem że nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie i dlatego serdecznie polecam tą formę terapii.
/Basia/

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
AUTO70301822_2481326728621563_7239175018154819584_n

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail