Ładowanie Wydarzenia

Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

soul2
 • Czy czasami źle się czujesz w swojej skórze?
 • Czy masz poczucie, że nie w pełni korzystasz ze swojego potencjału?
 • Czy nie wiesz jaką drogą w życiu pójść?
 • Czy masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, a dzięki temu, stały dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic. Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz się na najlepszą wersję siebie.

 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania
 • Soul Body Fusion pozwoliło mi zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem. Przyjąć je takim jakie jest, bez osądu... Poczułam, że bycie i życie nie musi boleć, że nie jestem tu za karę. Dziękuję za możliwość połączenia ducha i ciała w jedno.

  Dagmara
 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Joanna

WIĘCEJ O METODZIE

Twórcą Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jest uznaną na całym świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą, podróżuje po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania. Książkę Soul Body Fusion® można zakupić w wydawnictwie Biały Wiatr www.bialywiatr.com.

Program Warsztatu

Na warsztacie poznasz praktyczne zastosowanie metody Soul Body Fusion®.
Nauczysz się jak możesz sam dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy, jak pracować z ludźmi tą metodą, jak stosować ją w relacjach, jak wykonywać ją na zwierzętach.
Odpowiesz sobie na pytanie, co blokuje Twój potencjał, jak możesz to przezwyciężyć i w pełni korzystać z możliwości, które oferuje Ci Twoje życie. Warsztat kończy się certyfikatem praktyka metody Soul Body Fusion®.

TERMINARZ

Sobota 16 lipiec 2016
godz. 10:00 -18.00
(z godzinną przerwą na obiad o godz. 13:00)
Niedziela 17 lipiec 2016
godz. 10:00 -16.00
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 350zł od osoby

ZAPISY

Są 3 możliwości zapisania się na warsztat

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
KUZNIA-ZDROWIA@KUZNIA-ZDROWIA.PL
Można też zadzwonić pod numer:
22 243 11 21 lub 502 036 524

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
figi13096187_1005835336170717_6612739740420219965_n

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail