Ładowanie Wydarzenia

SOUL BODY FUSION® – poziom I
Jak metoda SBF może pomóc w powrocie do zdrowia?

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.” Deepak Chopra.

Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miał dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są W Tobie.

bt-sbf-2018

Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

 • Czy czasami źle się czujesz w swojej skórze?
 • Czy masz poczucie, że nie w pełni korzystasz ze swojego potencjału?
 • Czy nie wiesz jaką drogą w życiu pójść?
 • Czy masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, a dzięki temu, stały dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

CO WARTO WIEDZIEĆ?

Często przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego potencjału, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu oddzielamy się od naszej duszy. Gubimy połączenie z wyższymi wibracjami i to uniemożliwia nam dostęp do naszej najgłębszej intuicji. Przez życie idziemy niepewnym krokiem bez pełnej mocy i z pustką w środku.
Soul Body Fusion® to prosty proces, który możemy robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią jaką może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ nasze komórki się zmieniają, by dostroić się do wyższych częstotliwości. Niekończące się, ponieważ dusza nie ma granic. Ta piękna synchronizacja duchowego i fizycznego aspektu nas zachodzi na poziomie kwantowym.
Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. Nasze życie jest bardziej uporządkowane, pełne spokoju i równowagi. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia.

 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania
 • Soul Body Fusion pozwoliło mi zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem. Przyjąć je takim jakie jest, bez osądu... Poczułam, że bycie i życie nie musi boleć, że nie jestem tu za karę. Dziękuję za możliwość połączenia ducha i ciała w jedno.

  Dagmara
 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Joanna

PROWADZĄCA: Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Psychodietetyk, diet coach, psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®. Interesuje się różnymi metodami oczyszczania i przywracania naturalnej harmonii organizmu.
Prowadzi m.in. badania żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia, detoksy, warsztaty na temat holistycznego oczyszczania organizmu, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz sesje jogi.
Prowadzi blog: www.soulbodyfusion.blogspot.com.
www.kasiagwiazdowska.com
Więcej o prowadzącej przeczytasz tu:
http://kasiagwiazdowska.com/o-mnie/

sbf-kz-dyplomy

TERMINARZ

Niedziela 4 MARCA
godz. 10:00 -18.00
(z przerwą na obiad)
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 350 zł od osoby

UWAGA: WYMAGANE ZAPISY!
WARUNKI REZERWACJI: Miejsce rezerwuje WYŁĄCZNIE przedpłata w wysokości 150 zł przelewem na konto:
Katarzyna Gwiazdowska
Bank Millenium, nr konta: 24 1160 2202 0000 0002 4046 5118.
Reszta płatna gotówką w dniu warsztatu.

ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
katarzyna.gwiazdowska@kuznia-zdrowia.pl
Można też zadzwonić pod numer:
22 243 11 21
Przy zapisach prosimy o podanie do siebie kontaktu @ i tel.
Z góry dziękujemy!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
medytacja-kz-kgzdrowe-jedzenie-kz

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail