Ładowanie Wydarzenia

Serdecznie zapraszam na wielowymiarowe spotkanie z samym sobą i ze swoją niesamowitą inteligencją kwantową! Wszystko to w warszawskiej Kuźni Zdrowia!

17342588_1306875782733336_56391617709327333_n
  • W jaki sposób rozbudzona świadomość może wspierać Twoje szczęście?
  • Jak Twoja inteligencja kwantowa może Ci pomóc dbać o zdrowie, przywrócić radość i chęć działania?
  • Czy ma dla Ciebie wskazówki, którędy prowadzi Twoja ścieżka do szczęścia?
  • I jaka jest Twoja misja na Ziemi?

Warsztat rozpoczniemy życzeniem. Jak w bajce o Rybaku i Złotej Rybce Aleksandra Puszkina.

  • O co poprosiłabyś/poprosiłbyś Złotą Rybkę, gdyby jakimś niezwykłym zrządzeniem losu okazało się, że łapiesz w sieci bajkową Rybkę spełniającą życzenia?
  • Co by to było?

Warsztat rozpoczniemy sprecyzowaniem swojego największego pragnienia. A potem zaprosimy swój wielowymiarowy potencjał do szukania wskazówek, jak to osiągnąć?
Wielowymiary, to światy, w które możesz świadomie wejść, dzięki zmysłom swojej duszy.
Przejście na postrzeganie z poziomu swojego ciała świetlistego, to absolutnie nowe spojrzenie na siebie i swoje pragnienia.

Aktywując swoją inteligencję kwantową dostajesz szansę na poszerzenie świadomości, zajrzenie w światy równoległe, wyższe wymiary, a nawet na konferencję ze swoim Aniołem-Nauczycielem.
To również szansa na wytropienie blokad energetycznych.

Kwantowa transformacja blokad Boskim Światłem (które w wyższych wymiarach świadomości widać i czuć!) plus praca nad świadomością to bardzo udany duet w drodze po szczęście.

Chcesz na nowo przyjrzeć się swoim tęsknotom? Odkryć, w jaki sposób sam dla siebie możesz stać się Złotą Rybką i spełnić swoje marzenia?

Zajrzyj w głąb siebie. To tam zaczyna się wędrówka po wszystko, czego pragniesz.

O PROWADZĄCEJ

Barbara Ravensdale

Mgr semantyki Katolicki Uniwersytet Lubelski, gemmolog (London Guildhall University, Wielka Brytania), certyfikowany badacz duchowości św. Hildegardy z Bingen (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy).
Terapeuta duchowy, udziela również pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt (Wielokpolska Szkoła Psychoterapii Gestalt, w trakcie).
Twórca ośrodka warsztatowego Siódmy las koło Kazimierza Dolnego. Autorka książki „Terapia wielowymiarowa” (wydawnictwo „Biały wiatr”). Pracuje własną metodą Technologii wielowymiarowej.
Propagatorka przedsiębiorczości kobiet i holistycznego spojrzenia na swój potencjał (dusza plus ciało, szczytowe stany świadomości).
„Moją misją jest mówienie o inteligencji kwantowej każdego człowieka, czyli niesamowitych możliwości duchowych, które uruchomione, stają u naszego boku i są najlepszym doradcą biznesowym i życiowym”.

WIECEJ O METODZIE

Technologia wielowymiarowa – poznaj spektakularne możliwości swojej duszy!
Co najbardziej w sobie cenisz? Co Ci najlepiej służy w wytyczaniu drogi po sukces i w realizacji marzeń? Twoja inteligencja? Intuicja? Wytrwałość? Uśmiech fortuny? Jakaś jeszcze inna mocna strona?

A czy wiesz, że Twoim najpotężniejszym sojusznikiem tu, na Ziemi, jest Twoja dusza? I wcale nie chodzi o jakieś wielkie duchowe uniesienia, ale o wszystkie praktyczne, małe i większe sprawy, które składają się na udane życie. Ochota na wstanie z łóżka każdego dnia. Praca, która cieszy, a nie drenuje. Grono przyjaciół do miłego spędzania czasu. Stabliny portfel. Troska o siebie. Bliskość z ukochaną osobą. Rodzina. Dobre zdrowie.
Dusza potrafi się fenomenalnie o nas zatroszczyć i pod względem skuteczności nie ma sobie równych! Przyjrzyjmy się co potrafi:
Po pierwsze dusza to JA, a nie rozliczający mnie, zewnętrzny obserwator bez poczucia humoru. W naszej kulturze utarło się myślenie, że to „ja” mam służyć duszy, według różnych wysokich standardów, z którymi większość ludzi ma poważne kłopoty. Dusza to nie zgorzkniała ciocia czyhająca na moje potknięcia. To moje ponadziemskie IQ, super inteligentna część mnie, z którą mój fizyczny mózg nie ma się co mierzyć. Dusza to mój łącznik z potężnym, duchowym uniwersum, ze światem pełnym innych istot, możliwości, technologii, wiedzy i umiejętności. Dusza to nasze wrota na kosmiczne możliwości … nas samych!

Skąd to wiem?
Wiem to wszystko z setek relacji, których byłam świadkiem podczas pracy z ludźmi na warsztatach technologii wielowymiarowej. Technologia wielowymiarowa to moja autorska metoda rozwoju świadomości, szczególny charyzmat, ale i konkretne know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości. Technologia wielowymiarowa umożlwia wjechanie wewnętrzną windą w zaświaty, w naszą wieczystą świadomość, duchowy dom naszej duszy.
Jak TAM jest?
Korzystając z Technologii Wielowymiarowej można na własne oczy „zobaczyć” rajskie krajobrazy, dotknąć szmaragdowych traw w wyższych wymiarach, zstąpić do mrocznych podziemi w celu oczyszczenia się z ciężkich wibracji. Wejść w kosmiczną hiperprzestrzeń, spotkać się oko w oko ze swoim świetlistym przewodnikiem, dotknąć dłoni swojego Anioła. Zobaczyć siebie jako świetlistą istotę, którą jest każdy z nas!

Metoda ta pozwala przejść w świadomość wieczystą bez przerwania kontaktu z codzienną świadomością i bez rodzielania się z swoim ciałem fizycznym. Bez hipnozy, po prostu w dużej uważności i skupieniu, w pełnym zarządzaniu sobą.
Światy wyższych wymiarów można oglądać korzystając ze swoich świetlistych zmysłów, działających tak samo i paralelnie do ziemskiego wzroku, słuchu, smaku, powonienia i dotyku. W wielowymiarach wszystko doskonale widać, słychać i czuć.
Kolejne wymiary to: mroczny magazyn traumatycznych wspomnień, nad nim rajski świat baśni, powyżej pas błekitnego nieba, potem wejście w kosmiczny krajobraz, który ma swoją własną strukturę kolejnych kręgów.

W technologii wielowymiarowej można kontaktować się z aniołami i ze swoimi świetlistymi przewodnikami, których się widzi, rozmawia z nimi, słyszy i z których można prosić o radę.
Najwspanialszym fenomenem dostępnym w Wielowymiarach dzięki technologii wielowymiarowej jest bezpośredni kontakt z promienistą energią życia, świetnie opisaną przez Hildegardę z Bingen. Hildegarda nazywała ją Viriditas, energią życia która animuje wszystko w kosmosie i na Ziemi.

Spotkanie z promienistą energią to dosłownie spa dla ciała i duszy, klinika światła. Viriditas wypełnia w czasie spotkania każdą komórkę ciała, wibruje i doświetla nasze łańcuchy DNA. Doświetlone DNA regeneruje się, zdrowieje ciało i nasza kondycja psychiczna, duchowa i emocjonalna. Energię Viriditas widać i czuć.

Co konkretnie można rozwiązać korzystając z technologii wielowymiarowej?
Właściwie wszystko, czym jesteśmy gotowi się zająć. W wyższych wymiarach można dosłownie zaczerpnąć wibracji każdego stanu: obfitości, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa, asertywności i emanując tym w 3D zmienić swoje życie. Skutecznie usunąć blokady, pójść do przodu w życiu. Bezcenne są bezpośrednie spotkania ze swoimi świetlistymi przewodnikami.
Jestem semantykiem(magisterum z pól semantycznych wyrazów, KUL); certyfikowanym badaczem duchowości hildegardiańskiej (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy); i gemmologiem (dyplom Guildhall University of London).
To są moje ziemskie dyplomy. A technologia wielowymiarowa jest efektem pracy z charyzmą otwierania portalu do wyższych stanów świadomości i kilkuletnim doświadczeniem pracy z wielowymiarami.

INFORMACJE

TERMIN

10 GRUDNIA 2017
godz. 09:00-16:00
(ok. 13-14 przerwa na lunch)
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Barbara Ravensdale
Mgr semantyki Katolicki Uniwersytet Lubelski, gemmolog (London Guildhall University, Wielka Brytania), certyfikowany badacz duchowości św. Hildegardy z Bingen (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy).

INWESTYCJA

Koszt warsztatów 335zł od osoby.

ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl
Można też zadzwonić pod numer:
502 036 254

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
ladakh-ewa-meissnerhuna

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail