Ładowanie Wydarzenia

PRELEKCJA O UWALNIANIU PRZEZ PRACĘ Z GŁOSEM z Alicją Malinowską

Zapraszamy na spotkanie na temat terapeutycznych właściwości głosu.

Udział nie wymaga żadnych umiejętności wokalnych! Kluczem do sukcesu jest chęć doświadczania i poznawania siebie. Wszystkie dźwięki, jakie pojawią się podczas zajęć są DOBRE, ponieważ niosą informację, o czymś nam mówią.

prelekcje-glos

Zagadnienia:

1. Natura głosu.
2. Brzmienie głosu jako obraz stanu naszego wnętrza.
3. Praktyka głosu w oczyszczaniu umysłu i rozpuszczaniu napięć.
4. Wibracje głosowe czyli o rezonowaniu dźwięku w ciele i o terapeutycznych aspektach świadomego używania własnego głosu.

Prelekcja stanowi wstęp do rozpoczęcia głęboko oczyszczającej praktyki UWALNIANIA głosem.

Dla chętnych zajęcia prowadzone są najpierw w formie indywidualnych konsultacji, następnie warsztatu w grupie.

Spotkania indywidualne umożliwiają dokładną diagnozę potrzeb i potencjału Uczestnika oraz wprowadzenie w tajniki użycia głosu w celach terapeutycznych. Możliwe staje się również użycie specjalnej techniki relaksu, tzw. Masażu psychostymulacyjnego – techniki o działaniu odblokowującym, doenergetyzującym i uwalniającym głos z poziomu osadzonych w ciele blokad emocjonalnych.

Warsztaty charakteryzuje dynamizm wynikający z bardzo otwierających ćwiczeń grupowych oraz możliwość otrzymywania na bieżąco informacji zwrotnej od grupy. Słysząc swój głos pośród innych uczymy się uważności, zwracamy większą uwagę na odczucia płynące z ciała, nabieramy odwagi w używaniu głosu (zjawisko chóru).

Brzmienie głosu to lustro wnętrza człowieka. Odbijają się w nim dawne i ostatnie przeżycia, na jego podstawie można wnioskować o nastawieniu do życia, przekonaniach na własny temat i osobowości właściciela.

Za pomocą wibracji głosu oraz terapeutycznego działania oddechu, odblokowujemy przepływ energii, przywracamy balans energetyczny, rozpuszczamy napięcia. Po ćwiczeniach uczestnicy czują się rozluźnieni i wolni, często doświadczając swobody, której nie czuli od lat.

Prowadząca: Alicja Malinowska - trener głosu, terapeuta poprzez głos.

Doświadczenie (w skrócie ):

Jako logopeda medialny – praca w mediach (TVP, Polskie Radio S. A., TVN), logopeda artystyczny – Teatr Roma w Warszawie (praca nad słowem przy premierach, m.in. Koty, Taniec wampirów w reż. Romana Polańskiego).

Przez 8 lat prowadziła Akademię Efektywnej Komunikacji Moovdobrze realizując szkolenia w zakresie sztuki mówienia i pracy nad głosem dla biznesu, administracji i osób prywatnych).

Konsultuje kadrę zarządzającą firm, pracowników średniego szczebla, a także działów sprzedaży oraz dziennikarzy i lektorów.

W pracy nad głosem prowadzi tłumaczy, prawników, radców prawnych, rzeczników prasowych, urzędników, przedsiębiorców, nauczycieli.

TERMINARZ

Poniedziałek 29 STYCZNIA 2018
godz. 18:00 -20.00
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

INWESTYCJA

Wstęp wolny!

Zapisy nie są wymagane.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
głosbudda1

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail