Ładowanie Wydarzenia

Z cyklu – Moc Uzdrawiania Przez Świadomość – warsztaty z Magdą Wdowiak.

Czy wiedzieliście, że Biologia Totalna ma też swoje stanowisko wobec uzależnienia od słodyczy?

magda-wdowiak-bt

Cukier jest plagą w świecie dzisiejszej konsumpcji, gdzie nawet do potraw mięsnych, warzyw czy wody pitnej (!) dodaje się go masowo. Nic dziwnego, że mamy społeczeństwo uzależnione od cukru… ale też pojawia nam się tu ważne pytanie, którego nie można zignorować: od kogo ten nałóg zależy?

Czy rzeczywiście można zrzucić winę na przemysł spożywczy, czy może stoją za tym jakieś konkretne programy biologiczne i cukier odgrywa w nich zasadniczą rolę?

Tym razem podczas warsztatów porozważamy sobie właśnie na ten temat.

Uwaga: nie musisz rzucić czekolady, by być na tych warsztatach!
:-)

„Temat wydał mi się o tyle ważny, że wzbudza ogromne poczucie winy i dużo wstydu u osób uzależnionych od cukru, a jak dobrze wiemy, to bardzo niskie wibracje, które na koniec nie pozwalają nam dojść do pełni zdrowia. Dlatego ścieżka, którą proponuję, wiedzie przez świadomość: co stoi za moim uzależnieniem? Co mi te słodycze robią, że nie mogę z nimi skończyć? Kiedy w moim życiu został wgrany ten program? A w końcu: jak to odkodować?

Podczas swoich sesji indywidualnych z osobami uzależnionymi, nigdy nie wymagam rzucenia nałogu, wręcz przeciwnie – mówię: pal sobie, ile chcesz, jedz te batoniki czy żelki, ale w międzyczasie obserwuj siebie i sprawdzaj, gdzie leży przyczyna tej potrzeby. Z chwilą, gdy zyskasz jej świadomość i zajmiesz się tym odpowiedzialnie, chęć na papierosa czy ciasteczko sama zniknie. I to działa!”

Magda Wdowiak

W PROGRAMIE:
– kilka słów o uzależnieniach w świetle BT/RH
– smak słodki w przyrodzie
– element ziemi w pentagramie medycyny chińskiej
– nałóg słodkiego wg BT/RH
– różnica między uzależnieniem od czekolady, ciastek, przetworów mlecznych itd
– candida – słowo o kandydozie i drożdżakach
– sposoby, jak osłabić łaknienie na cukier, a potem wyjść z uzależnienia

Czym są czwartkowe warsztaty Biologii Totalnej?

To cykl spotkań gdzie doświadczony ekspert Kuźni Zdrowia – Magda Wdowiak, wprowadza nas w logiczny świat biologii. Staje się przewodnikiem po naszym ciele – uświadamia o czym informuje nas każda jego część i przed czym się broni, tworząc konkretne choroby.

bt-motylek

Czy te spotkania są dla Ciebie?
TAK jeżeli choć raz zadałeś sobie pytania:

  • Skoro wszyscy chcemy być zdrowi to dlaczego chorujemy?
  • Czy na zdrowie trzeba sobie zasłużyć?
  • Czemu jedni chorują tylko na katar a drudzy od razu na raka?
  • Czy choroba dopada nas z zewnątrz, czy sami ją sobie fundujemy?

Po prostu przyjdź i sprawdź jak bioLOGICZNIE można odpowiedzieć na wiele Twoich pytań.

TERMINARZ

Czwartek 25 KWIECIEŃ 2019
godz. 18:00 -20:00

MIEJSCE

Centrum Fundacji Kabała Polska, ul. Paryska 23 a, Warszawa (Saska Kępa)
Uwaga: o tej porze nie zawsze jest łatwo znaleźć miejsce parkingowe w tych okolicach – kierowców uprasza się o wcześniejsze przybycie lub dojazd autobusem.

Uwaga: Prosimy śledzić nasze strony w razie zmiany adresu warsztatów.
O wszelkich zmianach – o ile nastąpią (np. z powodu większej ilości uczestników) – będziemy informować wyłącznie przez nasze kanały medialne: stronę internetową oraz fanpage na facebooku.

PROWADZĄCA

Magda Wdowiak
Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 65 zł od osoby

PŁATNOŚCI

Przedpłata przelewem na dane:
Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak
numer konta: 66 1140 2004 0000 3102 7550 2115
W tytule przelewu proszę wpisać: warsztaty i datę oraz imię i nazwisko.
gotówką na miejscu – choć ze względu na dużą ilość spodziewanych osób, prosimy o przedpłaty, co pozwoli uniknąć opóźnień w starcie szkolenia.
Na życzenie wystawiamy faktury – w tym celu prosimy o kontakt mailowy z podaniem danych na adres: kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

ZAPISY

Zapisów jako takich na czwartkowe warsztaty nie prowadzimy.
Zapisem jest wpłata pieniędzy na konto z podaniem imienia i nazwiska, co gwarantuje miejsce uczestnictwa na warsztatach.
Na wszelkie pytania dotyczące warsztatów odpowiadamy mailowo spod adresu:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

lub telefonicznie z numeru:
502 036 254

BARDZO WAŻNE:

uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapis cyfrowy oraz fotografowanie wydarzenia. Osoby, dla których stanowi to przeszkodę w uczestnictwie, proszone są o wcześniejszy kontakt. Fragmenty zapisanych materiałów oraz wybrane zdjęcia mogą posłużyć w przyszłości do celów promocyjnych kolejnych wydarzeń.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od: Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak

Opinie uczestników warsztatów

(…) Uważam, że Biologia Totalna jest rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy. Magda Wdowiak przedstawiła genialność Totalnej Biologii, uzasadniając ją naukowo oraz potwierdziła jej skuteczność własnymi doświadczeniami z pacjentami. Po kilku sesjach z jej zastosowaniem pozbyłam się wirusów i pierwotniaków, które były przyczyną ogromnego spustoszenia organizmu, które zostało uznane za SM. Dzięki Biologii Totalnej nie mam już lęków, które towarzyszyły mi od 6 lat oraz żylaków.
/Natalia/

(…) Mam 44 lata ,rok temu na korytarzu szpitala onkologicznego otrzymałam wynik biopsji nowotwór złośliwy piersi. Nie będę rozpisywać się jaki szok przeżyłam, ale szybko stałam na nogi i zrozumiałam że muszę walczyć. (…) Dostałam telefon do Magdy Wdowiak i choć nie rozumiałam dlaczego – czułam że to co mi doradza jest dla mnie dobre. (…) Na marginesie dodam że jeszcze jeden taki cud mam w domu. Moja mama12 lat temu po śmierci taty zachorowała na chorobę Parkinsona, po godzinnej sesji z Magdą Parkinsona PO PROSTU NIE MA!!! Wiem że nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie i dlatego serdecznie polecam tą formę terapii.
/Basia/

Najbliższe warsztaty czwartkowe z cyklu „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” z Magdą Wdowiak:

Szczegółów szukaj w wydarzeniach na naszej stronie internetowej w kalendarzu i na facebooku.
Do zobaczenia!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
magda-wdowiak-biologia-totalna1Art of Love zdjecia (4)

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail