Ładowanie Wydarzenia

GRA RADYKALNEGO WYBACZANIA SATORI
Dla Kobiet i Mężczyzn /grupa mieszana/

Celem warsztatów radykalnego wybaczania jest SKUTECZNE wybaczenie sobie i innym, dzięki uwolnieniu się od negatywnych emocji i syndromu ofiary

Przyjdź na warsztaty radykalnego wybaczania, wybacz skuteczni i przetnij niewidzialne więzi, które trzymają Cię w przeszłości.

Czy chciałbyś poczuć się lekko w życiu?
Czy chciałbyś poczuć wreszcie spokój wewnętrzny, oczyścić się na poziomie emocjonalnym, fizycznym i mentalnym i dzięki temu rozluźnić się raz na zawsze?
Czy chciałbyś przestać wracać do przeszłości i odczuwać to ukłucie w sercu, kiedy wydarzy się coś, co Ci o niej przypomni?
Czy chciałbyś przestać powtarzać te same schematy… ? Może już nadszedł czas na to, aby wreszcie docenić to, kim jesteś i polubić siebie takim, jakim jesteś.

RAD

Jak pisze Chuck Spezzano:Istotą piękna wybaczenia jest fakt, że uwalnia nas ono od schematów, które są naszym więzieniem. Pozwala nam porzucić rolę ofiary i nie tkwić dłużej w sytuacjach, które nam nie odpowiadają. Wybaczenie zmienia sposób postrzegania. Kiedy patrzymy na daną sytuację pod innym kątem, naprawdę wszystko staje się inne. Generalnie wszelkiego rodzaju uzdrawianie związane jest ze zmianą punktu widzenia i ujrzeniem wszystkiego w innym świetle, Wybaczenie pozwala nam wznieść się ponad sytuację, a przez to zmienia się ona sama. Niektórzy boją się, że wybaczenie zmusi ich do poświęcenia się i sprawi, iż będą tkwić w układzie, w którym ktoś ich wykorzystuje. Nie jest to prawdą, ponieważ wybaczenie zmienia wzorzec relacji, a co za tym idzie, zarówno nas, jak i drugą osobę. Każda sfera życia, w której tkwimy w impasie, każda sytuacja, w której ktoś nas dręczy, domaga się wybaczenia. Każdy problem, pokusa, zakłócenie spokoju i każdy rodzaj krzątaniny, która służy jedynie ucieczce, spowodowane są lękiem przed zmianami. Za poczuciem winy kryje się to, czego się boimy, a ponieważ tkwimy na dobre w tych trudnych uczuciach, nie umiemy dostrzec, że wybaczenie niesie ze sobą uzdrowienie i zmiany. To właśnie wybaczenie pozwala nam wyjść zarówno poza poczucie winy, jaki poza lęk”.

Co dzieje się z naszym ciałem, kiedy nie wybaczamy? Żyjemy w ciągłym stresie, prowadzącym zdecydowanie do wypalenia, zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Kiedykolwiek odczuwamy przedłużający się stres lub napięcie i zmagamy się z długotrwałym gniewem, podwyższony poziom hormonów ma wpływ na serce, układ nerwowy i odpornościowy organizmu, co w konsekwencji czyni nas bardziej podatnymi na nowotwory.

Objawami tego we wczesnej fazie są bóle głowy, skurcze mięśni, problemy ze snem, trawieniem, wrzody oraz oczywiście depresja. Według raportu Duke University Mediacal School z 1995 roku, zabójcą numer jeden w USA nie był rak, choroby serca, AIDS ani żadna ze zwykle cytowanych przyczyn śmierci.

Zamiast koncentrować się na chorobach, naukowcy badali postawy i emocje, a jako zabójcę numer jeden określili skłonność do nieprzebaczania.

12308626_910920438995541_2021209943903395824_n

Dla kogo?

Warsztaty są odpowiednie dla każdej osoby, powyżej 21 roku życia, która chce:

 • przepracować przeszłość i „zaopiekować się” swoją „wewnętrzną dziewczynką”,
 • ruszyć z miejsca,
 • doświadczyć wglądu w siebie, LEPIEJ ZROZUMIEĆ SIEBIE,
 • uwolnić się od syndromu ofiary i bagażu trudnych emocji,
 • uświadomić sobie rolę różnych zranień i deficytów kierujących zachowaniem,
 • wziąć odpowiedzialność za swoje życie i przejąć nad nim kontrolę.

Prawdopodobnie największą korzyścią płynącą z przebaczenia, jest okazja do odnowienia związków międzyludzkich. Przebaczenie jest podstawowym warunkiem do osiągnięcia sukcesu i zadowolenia w małżeństwie.

Lekarze, terapeuci i uczeni widzą w przebaczeniu skuteczne narzędzie terapii, które przynosi bardzo pozytywne efekty. „Wybaczyć niewybaczalne”, David Stroop, Wydawnictwo WAM, Kraków 2002

Nie ma na świecie człowieka, który choć raz w życiu nie doznałby poważnej krzywdy. Niewielkie przykrości dotykają nas niezwykle często i nawet nie zwracamy na nie uwagi. Często obwiniamy innych, o coś co nam się nie udało lub o brak szczęścia w życiu.

Rzadko jednak się do tego przyznajemy i dusimy w sobie żal, gniew, smutek, poczucie niesprawiedliwości, ogromną krzywdę… Często życie w krzywdzie staje się jedynym pomysłem, który potrafimy realizować w życiu. Archetyp ofiary zakorzenił się mocno w życiu wielu z nas i silnie wpływa na naszą świadomość. Przez lata wyćwiczyliśmy się w ukrywaniu słabości, a poczucie krzywdy odcina nas od poczucia szczęścia i stanowi przyczynę wielu poważnych chorób. A wystarczy wybaczyć, lecz nie tradycyjnie, powierzchownie, lecz radykalnie i w pełni zrozumienia.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

 • zyskasz mnóstwo energii życiowej i wreszcie ruszysz z miejsca, w którym utknęłaś,
 • odzyskasz spokój i wiarę w ludzi, a przede wszystkim w siebie,
 • wybaczysz nawet, jeśli inne metody zawiodły,
 • pozbędziesz się części fałszywych przekonań i określisz sens Twojego życia,
 • dookreślisz, jaką misję możesz realizować w Twoim życiu (Nowa Opowieść)
 • polepszy się twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne (brak wybaczenia i emocje z nim związane są często podłożem naszych chorób)
 • Warsztaty u Sylwii pomogły mi poukładać dotychczasową historię i zostawić ją za sobą...pomogły wybaczyć i zrobić krok do przodu, krok w kierunku realizacji marzeń. Sama prowadząca ujęła mnie ciepłem i spokojem, którym promieniuje.Bardzo polecam wszystkim zmagającym się ze sobą:)

  Agnieszka
 • Pani Sylwio, Jeszcze raz dziękuję za wczorajszą pomoc - naprawdę mi Pani pomogła. Niech Dobre Anioły nadal pomagają w Pani Misji.

  Kasia

Duchową metodę wybaczania opracował Colin Tipping. Opisał ją w swojej książce Radical Forgiveness, przetłumaczonej na język polski i wydanej przez Wydawnictwo Medium pod tytułem Radykalne Wybaczanie.

Koncepcja wybaczania Tippinga umożliwia nam bezpieczny powrót do zdarzeń i osób, które w naszym odczuciu nas skrzywdziły. Dzięki duchowej perspektywie możemy zmienić sposób postrzegania przeszłych zdarzeń i uwolnić się od przymusu potępiania i zemsty. Przy pomocy narzędzi metody Tippinga „uwalniamy” energię, którą inwestowaliśmy zwykle w pielęgnowanie gniewu, krzywdy i budowanie historii ofiary. Do tego „uwolnienia” wystarczy tylko nasza Gotowość, do przyjrzenia się naszemu życiu z duchowej perspektywy. Gotowość do zadania sobie następujących pytań: Jaką lekcją dla mnie może być to, co mnie spotkało? Czy to, co się zdarzyło w moim życiu pomogło mi się rozwinąć?

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Uczestnictwo w warsztatach zakłada twoją gotowość do głębokiej pracy nad sobą, w kameralnej grupie (3-5 osób) i bezpiecznej,  przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonego certyfikowanego trenera rozwoju osobistego, terapeuty i life-coacha w jednej osobie.

Uwaga: Dzielisz się swoją historią tylko w takim zakresie, jaki jest dla Ciebie „bezpieczny” i nie naruszający twojej prywatności, tzn. nikt nie zmusza Cię do opowiadania czegoś, co chcesz zachować tylko dla siebie; podczas warsztatów szanujemy siebie i swoje granice. Proces radykalnego wybaczania i tak się zadzieje.

PROGRAM WARSZTATÓW

Sobota 10.00-19.00 (w tym krótkie przerwy kawowe i jedna godzinna przerwa ok. 14:30)  intuicyjna mapa rodziny, proces 5 kroków radykalnego wybaczania w oparciu o planszową grę satori – narzędzie radykalnego wybaczania, uwalnianie blokad emocjonalnych i fałszywych przekonań, porzucanie historii ofiary i przekształcanie jej w Nową Opowieść.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ

Notatnik, dobre nastawienie, warto przeczytać książkę Radykalne Wybaczanie Colina C. Tippinga albo chociaż Historię Jiil, która jest zawarta na początku tej książki /ale nie jest to warunek konieczny/.

TERMINARZ

Sobota 17 grudzień 2016
godz. 10:00 -19.00  
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Sylwia Kalinowska
Life-coach, certyfikowana trenerka rozwoju osobistego, terapeutka, coach radykalnego wybaczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

300zł

Płatne przelewem na konto podane niżej w ciągu 2. dni od zgłoszenia lub gotówką w recepcji Kuźni Zdrowia

ZAPISY

Nr konta: Sylwia Kalinowska
30 1140 2004 0000 3102 5680 2327
w tytule przelewu: imię i nazwisko + termin.
UWAGA: Proszę o przemyślane decyzje: w przypadku płatności przelewem, jeżeli uczestnik z różnych powodów nie dotrze na warsztaty, wpłata nie jest zwracana i przechodzi na kolejny dogodny dla niej termin warsztatów lub sesji indywidualnych.
W razie wyczerpania miejsc, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat, nie zgłoszeń. W cenę wliczone są materiały warsztatowe oraz przerwy kawowe.

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
SYLWIA.KALINOWSKA@KUZNIA-ZDROWIA.PL
Można też zadzwonić pod numer:
22 243 11 21

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
15078884_1178814965539419_3062407339803464511_an15181587_1188839487870300_8359944060686609067_n

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail