Ładowanie Wydarzenia

WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA Z GRĄ SATORI
dla Kobiet i Mężczyzn
Celem warsztatów radykalnego wybaczania jest skuteczne wybaczenie sobie i innym, dzięki uwolnieniu się od negatywnych emocji i syndromu ofiary.

12308626_910920438995541_2021209943903395824_n

Czy chciałabyś/chciałbyś?

 • poczuć się lekko w życiu?
 • poczuć wreszcie spokój wewnętrzny, oczyścić się na poziomie emocjonalnym, fizycznym i mentalnym i dzięki temu rozluźnić się raz na zawsze?
 • przestać wracać do przeszłości i odczuwać to ukłucie w sercu, kiedy wydarzy się coś, co Ci o niej przypomni?
 • przestać powtarzać te same schematy?

Może już nadszedł czas na to, aby wreszcie docenić to, kim jesteś i polubić siebie takim, jakim jesteś.

Przyjdź na warsztaty radykalnego wybaczania, wybacz skutecznie i przetnij niewidzialne więzi, które trzymają Cię w przeszłości.

Co dzieje się z naszym ciałem, kiedy nie wybaczamy?

Żyjemy w ciągłym stresie, prowadzącym zdecydowanie do wypalenia, zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Kiedykolwiek odczuwamy przedłużający się stres lub napięcie i zmagamy się z długotrwałym gniewem, podwyższony poziom hormonów ma wpływ na serce, układ nerwowy i odpornościowy organizmu, co w konsekwencji czyni nas bardziej podatnymi na nowotwory.

Objawami tego we wczesnej fazie są bóle głowy, skurcze mięśni, problemy ze snem, trawieniem, wrzody oraz oczywiście depresja.

Według raportu Duke University Mediacal School z 1995 roku, zabójcą numer jeden w USA nie był rak, choroby serca, AIDS ani żadna ze zwykle cytowanych przyczyn śmierci. Zamiast koncentrować się na chorobach, naukowcy badali postawy i emocje, a jako zabójcę numer jeden określili skłonność do nieprzebaczania.

sat3

Prawdopodobnie największą korzyścią płynącą z przebaczenia, jest okazja do odnowienia związków międzyludzkich. Przebaczenie jest podstawowym warunkiem do osiągnięcia sukcesu i zadowolenia w małżeństwie. Lekarze, terapeuci i uczeni widzą w przebaczeniu skuteczne narzędzie terapii, które przynosi bardzo pozytywne efekty.
„Wybaczyć niewybaczalne”, David Stroop, Wydawnictwo WAM, Kraków 2002

Jakich efektów możesz się spodziewać?

 • zyskasz mnóstwo energii życiowej i wreszcie ruszysz z miejsca, w którym utknęłaś,
 • odzyskasz spokój i wiarę w ludzi, a przede wszystkim w siebie,
 • wybaczysz nawet, jeśli inne metody zawiodły,
 • pozbędziesz się części fałszywych przekonań i określisz sens Twojego życia,
 • dookreślisz, jaką misję możesz realizować w Twoim życiu (Nowa Opowieść)
 • polepszy się twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne (brak wybaczenia i emocje z nim związane są często podłożem naszych chorób)

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer110600/public_html/kuznia-zdrowia/wp-content/themes/jupiter/shortcodes/mk_testimonials.php on line 78
 • Warsztaty u Sylwii pomogły mi poukładać dotychczasową historię i zostawić ją za sobą...pomogły wybaczyć i zrobić krok do przodu, krok w kierunku realizacji marzeń. Sama prowadząca ujęła mnie ciepłem i spokojem, którym promieniuje.Bardzo polecam wszystkim zmagającym się ze sobą:)

  Agnieszka
 • Pani Sylwio, Jeszcze raz dziękuję za wczorajszą pomoc - naprawdę mi Pani pomogła. Niech Dobre Anioły nadal pomagają w Pani Misji.

  Kasia

Informacje organizacyjne

Uczestnictwo w warsztatach zakłada twoją gotowość do głębokiej pracy nad sobą, w kameralnej grupie /maksymalnie 8 osób, ilość miejsc jest ograniczona/ i bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonego certyfikowanego trenera radykalnego wybaczania.

Uwaga: Dzielisz się swoją historią tylko w takim zakresie, jaki jest dla Ciebie „bezpieczny” i nie naruszający twojej prywatności, tzn. nikt nie zmusza Cię do opowiadania czegoś, co chcesz zachować tylko dla siebie; podczas warsztatów szanujemy siebie i swoje granice. Proces radykalnego wybaczania i tak się zadzieje na poziomie mentalnym.

TERMINARZ

Sobota 24 września 2016
godz. 10:00-19.00 (godzinna przerwa)
Niedziela 25 września 2016
godz. 09:00-15.00
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Sylwia Kalinowska
Life-coach, certyfikowana trenerka rozwoju osobistego, terapeutka, coach radykalnego wybaczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 500zł – osoba
PŁATNOŚĆ W RATACH:
I WPŁATA: 250zł
(rezerwacja miejsca) zaliczka płatna przelewem na konto w ciągu 2. dni od zgłoszenia (prosimy o przemyślane decyzje, ponieważ zaliczka jest bezzwrotna w razie rezygnacji po wpłacie; nie dotyczy to sytuacji, kiedy warsztaty zostają odwołane z przyczyn po stronie organizatora; w takim przypadku wpłaty są zwracane w 100%)
II WPŁATA: 250zł – płatna gotówką w pierwszym dniu warsztatów.

ZAPISY

Zapisz się na warsztaty poprzez formularz, telefon lub e-mail. W ciągu dwóch dni od zapisu wpłać I WPŁATĘ 250zł na poniższe konto.

Nr konta: Sylwia Kalinowska 96 1140 2004 0000 3102 3762 8798
W tytule przelewu: imię i nazwisko + termin.
W razie wyczerpania miejsc, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat, nie zgłoszeń. W cenę wliczone są materiały warsztatowe oraz przerwy kawowe.

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
SYLWIA.KALINOWSKA@KUZNIA-ZDROWIA.PL
Można też zadzwonić pod numer:
22 243 11 21

[contact-form-7 id=”3865″ title=”RADYKALNE WYBACZANIE – WARSZTAT”]

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
athiaherbata