Ładowanie Wydarzenia

Hawajska sztuka uzdrawiania jest częścią Huny – starożytnej wiedzy opartej na tradycjach szamańskich i pochodzącej z Polinezji, na trwałe obecnej na hawajskich wyspach. Z tego źródła pochodzą kluczowe w procesie uzdrawiania pojęcia trzech poziomów świadomości : podświadomości, świadomości i nadświadomości. Rdzenni Hawajczycy znali i doceniali na długo przed współczesną psychologią praktyczną wagę tych pojęć, którymi aktualnie w większości zajmuje się nauka.

huna

Podstawą hawajskiej i zarazem szamańskiej medycyny jest doprowadzenie do stanu „tańca w harmonii“ wszystkich tych trzech poziomów. Takie działanie jest wielowymiarowe i całościowe w procesach przywracania zdrowia, bowiem obejmuje ich aspekt fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.

Ważną częścią procesu uzdrawiania jest praktyka Ho‘oponopono, będąca prostą i niezwykle skuteczną, starożytną metodą rozwiązywania konfliktów i problemów życiowych, w tym stosunku do rodziców (nawet jeśli nie żyją), naszych przodków oraz konfliktów międzyludzkich, a także stosunku do świata zwierząt i całej natury. Proces ten odbywa się poprzez przyjęcie odpowiedzialności, wybaczenie i objęcie wszystkiego miłością bezwarunkową.

Słowo Ho‘oponopono oznacza dosłownie bycie w stanie równowagi i harmonii. Wielowymiarowe oczyszczenie tą metodą uwalnia negatywne emocje związane z wydarzeniami z przeszłości i związane z nimi wspomnienia, a nawet traumatyczne przeżycia, które dają o sobie znać w formie problemów obecnych w naszym życiu. Zapisane w pamięci podświadomości emocje tamtych zdarzeń skojarzone zostają z występującymi w życiu różnymi trudnymi sytuacjami aktywując lęk, strach i inne emocje racjonalnie nieuzasadnione. Tworzy się życiowa blokada, której nasz intelekt związany z umysłem świadomym nie jest sam w stanie rozwiązać. Tu najbardziej skuteczne jest Ho‘oponopono, które te nieprzyjemne wspomnienia zneutralizuje i przetransformuje na najszczytniejszą miłość, pochodzącą z boskiej energii światła. Jako uczestnicy tego procesu zaczynamy promieniować tą miłością, ciepłem i radością, zniesiona zostaje też blokada między podświadomością, a nadświadomością, gdyż przechodzimy drogę od rozdzielenia wewnątrz nas samych do połączenia i dalej do jedności z Wszechświatem. W sposób w jaki my się zmieniamy zmienia się też cały świat wokół nas.

Na warsztatach poznamy cudotwórcze słowa i praktyczne metody zmierzające do procesu uwolnienia i uzdrowienia osób oraz różnych problemów życiowych.

PROWADZĄCA: Anna Nalu Niżyńska

Nauczycielka hawajskich metod uzdrawiania i technik pracy z ciałem KINO MANA. Dyplomowana trenerka organizacji ALOHA INTERNATIONAL szerzącej wiedzę na temat uzdrawiania ciała, umysłu i okoliczności w duchu Aloha i dotyczącej Huny. Z wykształcenia jest terapeutką i psychopedagogiem. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała na Hawajach oraz w Europie. Pobierała nauki u znanych na świecie nauczycieli i uzdrowicieli, w tym między innymi u dr. Serge’a Kahili Kinga, Susan Pa’iniu Floyd, Jonette Crowley, Kawaikapuokalani Hewetta, Eda Kaiwi, Michaela’a O’Doherty, Toma M.Griffina.

Posiada też europejski dyplom w zakresie bioterapii European Institute of Bio Energy (Irlandia) oraz jest certyfikowaną nauczycielką metody Soul Body Fusion ®. Na co dzień stosuje skuteczne metody terapii kwantowych pobudzających do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

TERMINARZ

Sobota 3 luty 2018
godz. 10:00-18:00
(z godzinną przerwą na posiłek)
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 390 zł od osoby.

Rezerwacją jest wpłata zaliczki 190 zł na nr konta:
53 1090 1030 0000 0001 1339 5061, w tytule wpłaty proszę podać : Imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem Huna 02.18

ZAPISY

Rezerwacji można dokonać wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ REZERWACJI,
przesyłając email na nasz adres:
anna.nalu.nizynska@gmail.com , aloha.kaw@interia.pl

lub dzwoniąc pod numer:
604-110-880; 606-762-674

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
gongi-16-sty-2018huna

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail