Ładowanie Wydarzenia

Wyprawa do Ladakhu była moim marzeniem. Gdy podjęłam decyzję, że teraz już jest ten czas to dusza mi to po prostu załatwiła. Uwielbiam malownicze krajobrazy, a w szczególności góry ze skał w różnych odcieniach.

ladakh-em2

Ladakh mieści się na samej północy Indii i graniczy z Chinami i Pakistanem. Jest to kraina pomiędzy głównym pasmem Himalajów a górami Karakorum. Zwykło nazywać się ten region „krainą niekończących się odkryć”, „ziemią złamanego księżyca” czy „małym Tybetem”.

Pierwszy widok z okna samolotu mnie bardzo zdziwił i zaskoczył gdyż nie przypuszczałam, że to takie pustkowie niczym Moonland. Okazało się jednak, że są miejsca zielone i z kwiatami przy hotelach oraz całe piękno znajduje się poza miastem Leh w Dolinie Nubry, Indus, Zanskar oraz nad jeziorami Tso Morini oraz Pangong. Drogi prowadza przez przełęcze Khardung La (5600 m n.p.m.) oraz Chang La (5360 m n.p.m.)

W tym jednym miejscu można spotkać ludzi z całego świata, pobyć w przyjaznej atmosferze i poczuć realny smak życia. Cudowne jest odczucie jak życie zaskakuje i obnaża swoją nieskrywaną prawdą.

ladakh-em1

KIEDY & GDZIE

Poniedziałek 13 listopada 2017
18:00-20.00
Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
(wejście od ogrodu)

JAK DOJECHAĆ

PROWADZĄCA

Ewa Meissner
Muzykoterapeutka, masażystka, refleksoterapeutka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Wstęp wolny

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
koncert-gongow-2017-meissnermale2

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail