WARSZTAT - ŚWIĘTA GEOMETRIA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA KOLEJNE WARSZTATY Z GERARDEM ATHIASEM

„ŚWIĘTA GEOMETRIA – BOSKIE LICZBY I UKRYTY KOD DNA”

19-21 LUTEGO 2016 R. – WARSZAWA

Z NAJWIĘKSZĄ RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE JUŻ W LUTYM 2016 R.
GERARD ATHIAS PONOWNIE ZAGOŚCI W POLSCE NA ZAPROSZENIE KUŹNI ZDROWIA.
POPROWADZI ON DLA NAS SZCZEGÓLNY WARSZTAT, KTÓRY W CAŁOŚCI
POŚWIĘCONY BĘDZIE ŚWIĘTEJ GEOMETRII.

Szukasz siebie.
Od dawna chcesz zrozumieć istotę własnego istnienia tu na Ziemi i połączyć się z informacją duchowej esencji swojego prapoczątku.
Czy wiesz, że możesz odnaleźć ją w liczbach?
Czy wiesz, że wszelkie formy oraz cyfry są podporządkowane prawom metafizycznym, dzięki którym możemy nadać duchowy sens naszej biologii?

Święta Geometria była podstawą tworzenia się Wszechświata oraz nas samych.
„(…) Wszelkie formy życia – drzewa, rośliny, koty, psy, każda żywa istota – posiadają te same wzorce geometryczne i strukturalne, które charakteryzowały również was na początku życia, kiedy byliście mikroskopijnymi istotami. Ich życie i rozwój strukturalny jest zależny od form. Właściwie wszystkie formy życia stanowią te geometryczne wzorce, choć nie widać tego gołym okiem.

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tych relacji geometrycznych nie tylko dlatego, by nasza lewa półkula mózgowa mogła pojąć jedność wszelkiego życia, ale również dlatego, byśmy mogli zrozumieć funkcję tych elektromagnetycznych strukturalnych wzorców, otaczających wokół nasze ciała i byśmy zaczęli odtwarzać swoje żywe pole Mer-Ka-Ba wokół nas.”
/Drunvalo Melchizedek – ‚Pradawna tajemnica kwiatu życia, t. I’/

Na początku była sfera, czyli jajo.
Każda znana forma życia pierwotnie przybiera kształt idealnej kuli. Jest to najbardziej żeńska spośród istniejących form, a zatem jest całkowicie zrozumiałe, dlaczego posłużyła istotom płci żeńskiej do uformowania jajeczka…

Gdy doszło do zapłodnienia – powstała zygota: pierwsza komórka ludzkiego ciała. Następnie zygota rozpoczęła podział. To Twoja historia. Z jednej komórki powstały dwie, z dwóch – cztery, a z czterech – osiem i tak dalej aż do powstania moruli zbudowanej z 64 komórek identycznej wielkości, i o dokładnie takim samym zapisie genetycznym.

Układ geometryczny owych komórek, jak i zgodność podziałów mitotycznych również nie jest przypadkowy. Badania potwierdzają, że podczas każdego podziału komórkowego morula przybiera formę innej bryły geometrycznej: tetraedru, tetraedru gwiaździstego, sześcianów… Czy jest to zwykłym przypadkiem, że są to tzw. bryły platońskie?

Jeśli poczułaś/eś się zaciekawiona/y lub może nawet odkrywasz w sobie wzruszenie, gdy to czytasz – te warsztaty są dla Ciebie!
Przez trzy kolejne dni będziemy zgłębiać tajniki wiedzy, którą starożytni dysponowali na co dzień…Wspólnie z Prowadzącym odkryjemy, jak bardzo ważne dla pozytywnych zmian w naszym życiu jest dotarcie do informacji moruli i czerpanie z mocy liczb 2, 4, 8, 16, 32 i 64! Aktywuj z nami swój kod DNA – czy jesteś już na to gotowa/y?

W programie warsztatów:

 • święta geometria i jej obecność w przyrodzie
 • omówienie duchowej własności liczb 2, 4, 8, 16, 32, 64
 • wartość liczby π (Pi) i φ (Fi)
 • tajniki ciągu Fibonacciego
 • Mer-Ka-Ba – kwiat życia
 • bryły Platona: sfera, tetraedr, tetraedr gwiaździsty, sześcian i in.
 • rola spirali w naturze
 • NA w ujęciu biologii kwantowej
 • moc dźwięku – wibracja wszechświata
 • dwoistość fali i cząsteczki u podstaw Biologii Kwantowej

Co zyskasz?

 • zapoznasz się z teorią świętej geometrii
 • okryjesz drogę liczb 64, 32, 16, 8, 4, 2 oraz ich pierwiastków
 • poznasz moc liczb działających na Ciebie w naturze
 • dzięki wibracjom połączysz się z Twoją Pierwotną Esencją
 • dotrzesz do informacji z okresu, gdy byłaś/eś morulą
 • pojmiesz wartość i siłę kwiatu życia – Merkaby
 • zaktywujesz swój kod DNA
 • dostaniesz wiedzę dostępną nie dla każdego…
  i wiele, wiele więcej

A oto jak o swoich warsztatach mówi sam Prowadzący:

„Kiedy człowiek się rodzi, myśli, że rozpoczyna coś indywidualnego, co jest jego życiem. Jednak potem uświadamia sobie, że pochodzi od pewnej jedności, od zjednoczonej dwoistości. Owa jedność pochodząca od dwoistości dzieli się na cztery komórki, następnie na osiem, szesnaście, trzydzieści dwa i sześćdziesiąt cztery, aż przyjmie formę kwiatu życia, uniwersalnej figury geometrycznej. Liczby i formy są tym, co łączy człowieka ze wszystkim co nas otacza. Tworzą kod nawet w jego maleńkich komórkach!
Są podporządkowane prawom duchowym; dzięki nim możemy nadać sens duchowy naszej biologii – to nazywam “biologią kwantową”.
/Gerard Athias/

KOGO ZAPRASZAMY?

Lorem ipsum