Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Oznacza ono uciskanie, ugniatanie, a także ciepły dotyk pełen miłości. Masaż hawajski odbywa się na całym ciele fizycznym człowieka, a także na otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i dłońmi, jakby „swobodne płynięcie po ciele” oraz wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów.

lomi lomi

Masaż Lomi lomi w sferze fizycznej pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, zmiękcza stwardniałe tkanki powodując ogólne odprężenie i zrelaksowanie. Wpływa pozytywnie na dolegliwości układu krążenia, układu trawiennego, kostnego czy moczowo-płciowego.

Masaż hawajski w naturalny i łagodny sposób wpływa na psychikę ludzką. Podczas masażu zostaje uwolniona z ciała nagromadzona energia emocjonalna. Ciało i duch staja się zintegrowane, następuje powrót jedności z naszą prawdziwą naturą. Problemy i sytuacje, które wcześniej jawiły się nam jako nie do pokonania nagle znajdują proste rozwiązania lub przestają nas drażnić. Dzięki temu powraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i działania.

WAŻNE INFORMACJE

TERMINARZ

Terminy masażu ustalane są indywidualnie.

PROWADZĄCA

Ewa Meisner –

Muzykoterapeutka, masażystka, refleksoterapeutka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Koszt masażu: 220zł
Czas trwania masażu ok.: 90 min.
UWAGA: płatność tylko gotówką

ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
EWA.MEISNER@KUZNIA-ZDROWIA.PL
Można też zadzwonić pod numer:
734 430 310

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o masażu od: Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak