O NAS

Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych to przestrzeń, która służy człowiekowi w jego drodze powrotu do pełni zdrowia, sił i harmonii. To właśnie tu odbywa się wiele terapii, warsztatów, spotkań i koncertów, a wszystkie one prowadzone są w duchu rozwoju osobistego oraz w zgodzie z naturą. Czas tu spędzony to inwestycja w siebie.

Wkładamy dużo serca i starań, by nasi Klienci wychodzili stąd zawsze zadowoleni, wzmocnieni i zainspirowani. Troskliwość i akceptacja drugiego człowieka jest dla nas jedną z najwyższych wartości.

Przychodząc do Kuźni Zdrowia przy ul. Rzymskiej w Warszawie, znajdziesz się najpierw w naszym skromnym, słonecznym ogródku, a po pokonaniu kilku schodków – w przyjaznej recepcji, skąd droga poprowadzi Cię do jednego z dwóch przytulnych gabinetów lub do sali konferencyjnej.
Jeśli będziesz mieć wolną chwilę – możesz zatrzymać się przy naszej małej księgarence, w której zawsze znajdziesz niejedną ciekawą pozycję dla siebie. Pamiętaj, że zawsze dbamy o to, by na naszych półkach znalazła się jakaś ciekawa nowość czy bestseller na temat zdrowia oraz rozwoju. Bardzo starannie też rozwijamy dział suplementów diety, kosmetyków i produktów do naturalnej opieki nad domem. Jeśli pragniesz uzyskać profesjonalną poradę na temat zastosowania któregoś z nich – zapytaj w recepcji! A jeśli sam(a) robisz coś ciekawego dla ludzi i szukasz przestrzeni do pracy – czuj się zaproszona/y i zadzwoń, by zarezerwować najlepszy czas dla siebie! Do zobaczenia!

ZESPÓŁ

Nasz zespół to doświadczeni terapeuci, specjaliści, masażyści oraz psycholodzy.

Dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dlatego nie spoczywamy na laurach. Przez cały czas aktywnie i z pasją poszukujemy nowych metod leczenia. Śledzimy trendy, uczestniczymy w kursach, sympozjach oraz konferencjach naukowych w obszarze diagnostyki i terapii. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że trafiłeś pod dobrą opiekę zespołu profesjonalistów.

A oto jak o naszym miejscu mówi sama Założycielka – Magda Wdowiak

Kuźnia Zdrowia to stosunkowo nowe miejsce na mapie Saskiej Kępy w Warszawie, choć w moim sercu gościła od bardzo dawna. Marzyłam, by stworzyć radosną przestrzeń dla ludzi, którzy pragną odnaleźć odpowiedzi na swoje ważne, życiowe pytania. Przedtem często słyszałam: Magda, gdzie można Cię znaleźć z Twoją metodą? Jeździsz po całej Polsce, a gdzie można spotkać Biologię Totalną na co dzień? Chciałam więc, żeby łatwo można było znaleźć Uzdrawianie Przez Świadomość i jego zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Lecz mimo mojego ogromnego oddania Biologii Totalnej, wciąż czuję, że to może być dla niektórych osób niewystarczające. Przecież jest tylu innych, doskonałych terapeutów, tak wiele skutecznych metod i książek, które o nich mówią! Czemu nie pokazać tego światu?

magda3

Dziś ludzie już wiedzą, że rozwój osobisty i duchowy prowadzi do pełni zdrowia i harmonii w życiu oraz w relacji z bliskimi. I szukają wartościowych informacji, rzetelnej wiedzy i zaufanych osób, na których doświadczeniu można polegać. Kwestia zdrowia to sprawa bardzo delikatna i tutaj nowinki nie działają zawsze na korzyść decyzji chorego. Trzeba być bardzo ostrożnym w swoich wyborach. Człowiek z bólem czy w desperacji będzie poszukiwał oparcia w sprawdzonych i poleconych metodach, bo wie, że czas zawsze gra na jego korzyść. Ja właśnie pragnę zaoszczędzić ludziom tego czasu. Proponuję same wybrane, najlepsze sposoby radzenia sobie z problemami zarówno na poziomie ciała jak i umysłu, emocji czy ducha… Sięgamy po to, co z górnej półki. Moim ulubionym motto jest znane od czasów Hipokratesa: PRIMUM NON NOCERE – PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ! Jedną z naszych zalet jest otwartość na drugiego człowieka. Witamy wszystkich, którzy poszukują pomocy czy natchnienia ale też i tych, którzy sami kreują i uzdrawiają świat. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, których spotkałam na swojej drodze i którzy pomogli mi w otwarciu tego miejsca. Bez ich słowa zachęty, zaangażowania i ogromnego wsparcia, nie dałabym rady zrobić tego w pojedynkę. Tylko dzięki wspaniałym ludziom, z którymi współpracuję, Kuźnia Zdrowia może rozwijać swój olbrzymi potencjał i w pełni zaspokajać potrzeby naszych Klientów, a w moim sercu zawsze będzie gościć dla nich życzliwość, przychylność i wdzięczność. Jeśli po wyjściu z Kuźni Zdrowia odzyskasz radość, moc i wiarę w siebie – będzie to dla mnie ogromną radością.”