Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miał dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.Deepak Chopra.

Zdjecie do sbf_warsztaty

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

Czy czasami źle się czujesz w swojej skórze?
Czy masz poczucie, że nie w pełni korzystasz ze swojego potencjału?
Czy nie wiesz jaką drogą w życiu pójść?
Czy masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć?
WYOBRAŹ SOBIE, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, a dzięki temu, stały dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

Co musisz wiedzieć?

Często przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego potencjału, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu oddzielamy się od naszej duszy. Gubimy połączenie z wyższymi wibracjami i to uniemożliwia nam dostęp do naszej najgłębszej intuicji. Przez życie idziemy niepewnym krokiem bez pełnej mocy i z pustką w środku.

Soul Body Fusion® to prosty proces, który możemy robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią jaką może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ nasze komórki się zmieniają, by dostroić się do wyższych częstotliwości. Nieskończące się, ponieważ dusza nie ma granic. Ta piękna synchronizacja duchowego i fizycznego aspektu nas zachodzi na poziomie kwantowym.

Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. Nasze życie jest bardziej uporządkowane, pełne spokoju i równowagi. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia.

Dzięki SBF wróciłam do siebie, do takiego stanu, kiedy niczego nie potrzebuję. Jestem pełna radości i czuję, że mogę wszystko.

Paulina z Płońska

Soul Body Fusion jest dla mnie zdobyciem zaufania i odwagi, że moja dusza wie co jest dla mnie najlepsze. Jest drogowskazem na dalsze życie.

Twórcą Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jest uznaną na całym świecie nauczycielką, coachem, mówcą motywacyjnym, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej rozwojowi osobistemu i duchowemu. Jonette jest badaczem i odkrywcą, podróżuje po całym świecie prowadząc grupy do miejsc mocy. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.