Wszystko da się naprawić! Czasem jednak mamy wrażenie, że w naszej relacji nic już się nie da zrobić, choć tak bardzo się staramy i co wtedy?

a14519716_1124630024291247_5661989447614135484_n

Kiedy rodzi się dziecko...

Kiedy rodzi się dziecko to ogrom szczęścia, radości i dumy jaki odczuwają rodzice sprawia, że nad kołyską wyczekanego malca wypowiadają cudowne deklaracje, że dadzą mu wspaniałe dzieciństwo i że nie będą tacy jak ich rodzice. Szybko jednak łapią się na tym, że rzeczywistość niesie ze sobą wiele niespodzianek, a wychowanie ukochanej pociechy nie jest takie łatwe. Dlatego też z jednej strony w procesie wychowania zaczynają dominować stare schematy rodzinne, zaś z drugiej strony przychodzi świadomość, że fakt posiadania dziecka to nie to samo, co bycie rodzicem dla niego, gdyż to jest profesja, której uczymy się przez całe życie.

Jaki powinien być rodzic?

Odpowiedzi na to pytanie może być wiele i wśród nich usłyszymy: Kochający, Odpowiedzialny, Zaangażowany, Konsekwentny, Opiekuńczy, Radosny, Prawdziwy, Zaradny oraz wszystkie inne odpowiedzi, które nie zostały wymienione, a które pojawiają się w Twojej głowie.

Jest jednak słowo, które łączy powyższe cechy, dając wyraz pełnej roli jaką ma do przeżycia i realizacji rodzic. To słowo to: ŚWIADOMY

Świadomi rodzice to rodzice jakich potrzebują współczesne dzieci.
A co to znaczy być świadomym rodzicem? Przyjdź, porozmawiajmy, poszukajmy razem odpowiedzi na to i inne pytania, które Ci towarzyszą.

WAŻNE INFORMACJE

TERMINARZ

Terminy konsultacji ustalane są indywidualnie

PROWADZĄCA

Agnieszka Magdar –

Tutor,  trener komunikacji,
twórca metody wychowawczej Connect & Follow – Połączenie i Podążanie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Koszt sesji indywidualnej 150zł od osoby

ZAPISY

Zapisać się można wypełniając znajdujący się obok FORMULARZ lub przesyłając email na adres:
kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl
Można też zadzwonić pod numer:
22 243 11 21

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o konsultacji od: Kuźnia Zdrowia 1 Magdalena Wdowiak