Kiedy rodzi się dziecko to ogrom szczęścia, radości, dumy jaki odczuwają rodzice sprawia, że nad kołyską wyczekanego malca wypowiadają cudowne deklaracje, że dadzą mu wspaniałe dzieciństwo i że nie będą tacy jak ich rodzice…

Szybko jednak łapią się na tym, że rzeczywistość niesie ze sobą wiele niespodzianek, a wychowanie ukochanej pociechy nie jest takie łatwe. Dlatego też z jednej strony w procesie wychowania zaczynają dominować stare schematy rodzinne, zaś z drugiej strony przychodzi świadomość, że fakt posiadania dziecka to nie to samo, co bycie rodzicem dla niego, gdyż to jest profesja, której uczymy się przez całe życie.

Od czego zacząć budowanie wyjątkowych rodzicielskich relacji? Od mocnych i trwałych fundamentów, które stanową mądre i efektywne strategie świadomego rodzicielstwa.

Jaki powinien być rodzic?

Odpowiedzi na to pytanie może być wiele i wśród nich usłyszymy: Kochający, Odpowiedzialny, Zaangażowany, Konsekwentny, Opiekuńczy, Radosny, Prawdziwy, Zaradny oraz wszystkie inne odpowiedzi, które nie zostały wymienione, a które pojawiają się w Twojej głowie.

Jest jednak słowo, które łączy powyższe cechy, dając wyraz pełnej roli jaką ma do przeżycia i realizacji rodzic. To słowo to: ŚWIADOMY

Świadomi rodzice to rodzice jakich potrzebują współczesne dzieci.
A co to znaczy być świadomym rodzicem?

Dlaczego warto?

  • Po pierwsze – na pewno urośniesz wewnętrznie jako rodzić – ile? To będzie zależało od Ciebie, na ile jesteś już gotowy odpuścić archaiczne myślenie o wychowaniu i edukacji dzieci.
  • Po drugie – Twoje dziecko uśmiechnie się do Ciebie tak, jak nigdy tego jeszcze, prawdopodobnie nie zrobiło.
  • Po trzecie – zrozumiesz i poczujesz, że bycie w reakcji z każdym dzieckiem, które na swojej drodze spotkasz – to zaszczyt i momenty, dla których warto żyć!

W sumie korzyści płynące z uczestnictwa w tym szkoleniu to porcja rzetelnej wiedzy na temat wychowania, dzięki której odmienisz lub wzmocnisz swoje relacje z dzieckiem – dziećmi, na tyle na ile, Ty sam zadecydujesz.

Bez względu na to czy jesteś czy nie jesteś jeszcze w relacji z dzieckiem jako rodzic, opiekun, babcia czy dziadek, ciocia, wujek, brat czy siostra, nauczyciel, sąsiad czy znajomy rodziny z dzieckiem czy dziećmi, a temat wychowania dzieci Cię interesuje, to dołącz do grona osób, dla których wychowanie – relacja z dzieckiem to zdecydowanie coś więcej niż rodzicielskie zakazy, nakazy i zadania do wykonania adresowane do dziecka.

Warunki uczestnictwa

1. Należy chcieć od życia coś więcej, niż powielania schematów, które są znane w zakresie wychowania.
2. Zostawić swoją zgodę na nagrywanie szkolenia i robienie zdjęć oraz upublicznienie materiału w Internecie.
3. Zdecydować się na udział poprzez zgłoszenie

WAŻNE INFORMACJE

KSIĄŻKA

Podczas warsztatów będzie można nabyć na miejscu obie książki Shefali Tsabary „Świadomi Rodzice” oraz „Bez kontroli”.
Polecamy tę lekturę z całego serca!

PROWADZĄCA

Agnieszka Magdar –

Twórca metody wychowawczej Connect & Follow

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJA

Całkowity koszt 350zł od osoby.