Agnieszka DąbrowskaJOGA KUNDALINI

  Absolwentka Wojskowej Akademii Medycznej, psychopedagog, trener, certyfikowany nauczyciel jogi kundalini obejmującej takie programy jak: uzależnienia, profilaktyka stresu i zarządzanie sobą w stresie, równowaga emocjonalna, techniki wprowadzające do medytacji oraz świadomego pogłębiania wiedzy związanej z powrotem do zdrowia, witalności i naturalnego rytmu życia.

  Pasjonatka  zafascynowana człowiekiem i jego potencjałem. Specjalistka od łączenia ludzi, potrzeb oraz metod tworzących synchroniczną całość. Intuicyjna terapeutka, która przeprowadzi Cię tam, gdzie jest Ci to potrzebne.

  Druga część jej działalności to organizacja i tworzenie projektów, eventów związanych z szeroko pojętym rozwojem świadomego powrotu do zdrowia, inteligencji emocjonalnej oraz psychologii pozytywnej.

  15390684_1198834946870754_3928697886456074442_n

  Less Stres - warsztat profilaktyki stresu

  Ciągłe zmęczenie, osłabienie, napięcie emocjonalne, częste przeziębienia – to dolegliwości znane wszystkim. Dolegliwości te związane są ze zbyt dużą ilością informacji jakie przetwarzamy każdego dnia, a to z kolei powoduje nadmierny stres. Na warsztacie poznasz narzędzia oraz ich wykorzystanie w redukowaniu poziomu kortyzolu. WIĘCEJ INFORMACJI >>

  Najbliższy warsztat z Agnieszką

  WASZTAT STRESS LESS - PROFILAKTYKA STRESU
  • 00 days
  • 00 hours
  • 00 minutes
  • 00 seconds