Bartłomiej KożuchMIKROKINEZYTERAPIA

  Z wykształcenia fizjoterapeuta. Zajmuje się szeroko pojętą fizjoterapią, osteopatią, naturopatią oraz Totalną Biologią. Swoje umiejętności zbierał na licznych szkoleniach i kursach. W sumie na salach szkoleniowych spędził ponad 1000 godzin.

  W pracy bazuje na holistycznym podejściu do funkcjonowania organizmu. Analiza wszystkich połączeń i interakcji w ciele pozwala na szybkie wyleczenie pacjenta.  Specjalizuje się głównie w powiązaniach pomiędzy chorobami, a ich podłożem emocjonalnym i stresowym.

  Główne metody pracy, które stosuje to: Mikrokinzyterapia, Technika Integracji Neurostrukturalnej, Terapia wisceralna, Kinezjologia stosowana oraz Totalna Biologia.

  mikrourazy

  Mikrokinezyterapia

  Mikrokinezyterapia (z gr. micro- mały, kinesis -ruch, therapie- leczyć) bazuje na wiedzy z kilku dziedzin medycyny, a rozwijana jest we Francji od przełomu lat 70. i 80. XX wieku. Technika ta usuwa z tkanek organizmu ślady urazów fizycznych (wypadki, złamania, kontuzje itp.), emocjonalnych (stres, traumy, szoki emocjonalne), infekcyjnych (wywołanych bakteriami, wirusami), oraz substancji chemicznych (leki, toksyny, związki chemiczne, chemio i radioterapia), które nagromadzone w ciele blokują organizm w funkcjonowaniu i determinują choroby….WIĘCEJ INFORMACJI >>