Ewa MeissnerMUZYKOTERAPIA

  Ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej z tytułem magistra inżyniera poligrafii. Od ponad 15 lat rozwija swoje zainteresowania dotyczące „obsługi” człowieka od sfery duchowej i rodzaju myśli. Szczególnie zgłębia wiedzę dotyczącą zapisów emocjonalnych w ciele fizycznym i w jego polu morficznym.

  Obecnie jest dyplomowaną muzykoterapeutką pracującą z wibracją dźwięków kamertonów, mis himalajskich oraz gongów. Posiada dyplom z muzykoterapii dogłębno-komórkowej, masażu hawajskiego, masażu RDT olejkami Young Living, refleksoterapii oraz metody One Brain. Od ponad 4 lat prowadzi relaksacyjne kąpiele w dźwiękach gongach w Polsce oraz we Włoszech jak również zajęcia z muzykoterapii dla dzieci autystycznych i niepełnosprawnych w ośrodku NFZ w Warszawie.

  MUZYKOTERAPIA

  kamer

  Muzykoterapia dogłębno-komórkowa za pomocą kamertonów

  Jest to prosta i naturalna metoda utrzymania swojego zdrowia w harmonii, radości i spokoju. Poprzez oczyszczenie i poszerzenie własnej przestrzeni powraca witalność, energia i wola działania.
  WIĘCEJ INFORMACJI >>

  MISY

  Masaż dźwiękiem mis himalajskich

  Masaż polega na ułożeniu odpowiedniej misy lub kilku mis na ciele. Po uderzeniu w misę specjalną pałeczką powstaje dźwięk czyli drgający ruch cząsteczek które zdolne są do wywołania zmian na poziomie fizycznym, emocjonalnych i duchowym.
  WIĘCEJ INFORMACJI >>

  KON

  Koncerty gry na gongach

  „Kąpiel w gongu” jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Pozwala na świadomą dematerializację naszego ego, uwalnia nas od wszelkich napięć, wprowadzając w stan głębokiego relaksu.
  WIĘCEJ INFORMACJI>>

  MASAŻE

  lomi

  Masaż hawajski Lomi lomi nui

  Masaż hawajski odbywa się na całym ciele fizycznym człowieka, a także na otaczających go ciałach energetycznych.
  Masaż Lomi lomi w sferze fizycznej pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe staw, zmiękcza stwardniałe tkanki powodując ogólne odprężenie i zrelaksowanie.
  WIĘCEJ INFORMACJI >>

  Masaż „Raindrop Technique (RDT)” – Masaż Techniką Kropli Deszczu

  Jest to masaż z użyciem naturalnych, wysoko wibracyjnych olejków eterycznych Young Living.
  Ruchy masażysty są bliższe głaskania niż masowania. Masaż tą metodą przynosi korzyści zdrowotne.
  WIĘCEJ INFORMACJI>>