Barbara PietrakOne Brain - Zintegrowany umysł

  Jest nauczycielem, terapeutą specjalizującym się  w metodzie One Brain. Posiada certyfikat facilitatora tej metody, prowadzi kursy oraz sesje indywidualne. W Polsce metody uczyła Carol Hontz bezpośrednio kształcona przez jej twórców i delegowana przez nich do prowadzenia szkoleń w Europie. Szkolenie trwało 3 lata, a w Polsce całość ukończyło zaledwie kilka osób.
  Od kilkunastu lat poznaje różne metody terapeutyczne wywodzące się z psychologii i pracy z ciałem, poszukuje w ludzkiej psychice ukrytych możliwości i zasobów.
  Przebyła kilkuletnie szkolenie prowadzone przez Dinah Larson przygotowujące do uzdrawiania ezoterycznego zakończone certyfikatem International Network of Esoteric Healing.
  Na początku zainteresowała się programowaniem neurolingwistycznym, po odbyciu szkolenia uzyskała certyfikat praktyka NLP wydany przez Andrzeja Batko reprezentującego Transformations Unlimited Kanada. Certyfikat Integrative Psychotherapy with Dreams obejmujący prace nad snami wydał mi Ole Wedfeld, duński pschoterapeuta oraz autor wielu książek.

  barometr na ciele

  Sesje indywidualne - ONE BRAIN

  Metoda ONE BRAIN sięga do przyczyn problemu i skutecznie usuwa różnego rodzaju problemy. W porównaniu do tradycyjnych metod pracy z dysleksją, dysgrafią, dyskalkulią daje bardzo szybko trwałe rezultaty. Przy zastosowaniu tej metody zostają skutecznie odblokowane przeżycia, negatywne emocje, traumatyczne wydarzenia.
  WIĘCEJ INFORMACJI >>