BIRTH INTO BEING – proces ponownych narodzin, to piękna, karmiąca podróż do ŹRÓDŁA BYCIA. Jest to nowoczesna metoda spójna z prastarą wiedzą wielu kultur, przebudzeniem kobiecości w doświadczeniu rodzenia oraz badaniami z psychologii prenatalnej, fizyki kwantowej, epigenetyki oraz nowej biologii.

Birth into Being wpisuje się w tworzenie Nowego Paradygmatu wiedzy i życia na Ziemi i służy poszerzeniu świadomości oraz świadomemu podjęciu odpowiedzialności za to, co tworzymy podczas życia. Służy życiu, narodzinom i transformacji na wielu poziomach jednocześnie.

Zapraszamy mamy noszące pod sercem dzieci oraz kobiety zapraszające dzieci do siebie na spotkania w kręgu. Będą to spotkania pozwalające odprężyć się, zjednoczyć się z mądrością ciała, otworzyć się na intuicję, macierzyństwo, niespodziewane wyzwania. Ale nie tylko…Jak sama Katarzyna Barszczewska mówi:

„Moja praca dedykowana jest kobietom w ciąży i ich partnerom. Jest jednak na tyle uniwersalna, że pracuję z wszystkimi, którzy są gotowi przetransformować pamięć zapisaną w ciele (obszar układu limbicznego) z najwcześniejszego okresu i chcą przejść proces ponownych narodzin.”

Prelekcja jest wstępem do regularnych, co tygodniowych zajęć dla
KOBIET W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM W KRĘGU ZAMKNIĘTYM, KTÓRE BĘDĄ:

~ praktycznym przygotowaniem do świadomego i naturalnego porodu oraz połogu (fizycznym, emocjonalnym i duchowym),
~ wsparciem w tym szczególnym czasie,
~ zaangażowaniem w proces partnera lub bliskiej osoby, z którą chcesz rodzić,
~ poszukiwaniem w sobie odwiecznych mocy natury, aby urodzić lekko i pięknie.

PROWADZĄCA: KATARZYNA AULI BARSZCZEWSKA
Instruktorka Sztuki Świadomych Narodzin, certyfikowana trenerka Birth into Being, doula – duchowa położna (innymi słowy kobieta matkująca kobiecie rodzącej,dająca jej fizyczne i emocjonalne wsparcie w trakcie ciąży, porodu i połogu, dostarczająca wszelkich potrzebnych informacji), asystuje przy przygotowaniach do narodzin i porodach, limbic imprint facilitator wg metody Eleny Tonetti-Vladimirovej, certyfikowana trenerka i członikini międzynarodowego ruchu Świadomych Narodzin „Birth into Being”, animatorka kultury tworząca projekty na rzecz Życia w Harmonii, mama trzech córeczek, ostatnia Emilka urodziła się w domu lotosowo.

Ukończyła Filologię Klasyczną na UW, podyplomowe studia Pedagogiki Niezależnej na UW, podyplomowe Studia Komunikacji Społecznej i Mediów PAN, Studium Psychologii Transpersonalnej.
Po 6 latach doświadczeń w pracy metodą Birth into Being, w czasie których prowadziła warsztaty, sesje indywidualne, występowała na konferencjach i uzyskała uprawnienia do szkolenia nauczycieli wg. Birth into Being.
Członkini stowarzyszenia psychologii prenatalnej APPPAH.
Uczyła łaciny i greki, pracowała w szkole waldorfskiej w Warszawie.

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
24 sierpnia, godz. 18.00

INWESTYCJA:
WSTĘP WOLNY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!