11412098_843268415760744_4179774634948683235_n

Bardzo wyjątkowo pragniemy zaprosić na prelekcję, którą poprowadzi przedstawiciel firmy. Z reguły tego nie robimy, ale tym razem sprawa nas totalnie urzekła :-)

Nareszcie znaleźliśmy naczynia, w których można śmiało przetrzymywać napoje ziołowe, soki i olejki terapeutyczne bez zagrożenia, że wejdą w reakcję chemiczną z tworzywem sztucznym! Doskonałe rozwiązanie dla naszych olejków o znaczeniu terapeutycznym, które stosujemy od dawna w Kuźni Zdrowia, jak również dla sportowców, dzieci w szkole czy osób pracujących w terenie! Na lato i na zimę!

Butelki EQUA są absolutnie wyjątkowe na światowym rynku ze względu na tworzywo, z jakiego zostały wykonane: Eastman Tritan (potocznie zwane kopoliestrem) nie zawierają w sobie plastiku, popularnych tworzyw sztucznych, a przez to BPA, które jest tak powszechne w masowo stosowanych PETach…

BPA to Bisfenol A, związek chemiczny, który jest substratem do produkcji tworzyw sztucznych (poliwęglanów). Znajdziemy go niemal wszędzie: w plastikowych butelkach, pojemnikach na żywność, jednorazowych naczyniach i sztućcach, płytach kompaktowych, elementach elektroniki, w wypełniaczach dentystycznych. Przy jego udziale produkuje się żywice pokrywające wnętrza puszek do przechowywania żywności i napojów. Miał również zastosowanie w produkcji butelek i akcesoriów dla niemowląt (Unia Europejska zakazała stosowania BPA w tych produktach w 2011 roku).

Niestety wciąż bardzo rozpowszechniony na naszym rynku plastik psuje zdrowie naszych dzieci, które noszą do szkoły picie w sztucznych butelkach…

Chcemy zaproponować Wam inne rozwiązanie, które nas ujęło swoją ceną, praktycznością i ekologią! Kto raz weźmie butelkę EQUA w dłonie, nie chce je wypuszczać i to nie żart! :-)

Od dnia prelekcji butelki będą do nabycia na stałe w Kuźni Zdrowia.
Możliwość otrzymania faktury. Płatność gotówką i kartą.

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
13 lipca – godz. 18.00

INWESTYCJA:
Twój czas i zaangażowanie.
WSTĘP WOLNY!

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:
O korzyściach tworzywa typu Eastman Tritan opowie nam z pasją i doświadczeniem Katarzyna Stawińska.