22607_843253295762256_169594251858563709_n

Czekasz na upragnione dziecko? Wydałaś majątek na badania, leczenie, zabiegi in-vitro i nic z tego nie wyszło? Nie możesz pogodzić się ze stratą dziecka, a kolejne nie przychodzi?

Przyjdź by zrozumieć. Posłuchaj z jakiego powodu Twoje ciało tymczasowo POTRZEBUJE blokować możliwość poczęcia potomstwa. Pozbądź się tych ograniczeń, zrzuć programy rodzinne warunkujące impotencję, poronienia oraz zagrożone ciąże. Poprzez świadomość uwolnisz się i zmienisz swoje życie!

UWAGA: UDZIAŁ W WARSZTATACH MOŻE SKUTKOWAĆ CIĄŻĄ!!!

Na te wyjątkowe zajęcia zapraszamy pojedynczo oraz osoby w parach. Bądźcie razem w chwili, gdy tak wiele się wyjaśni. Dajcie sobie wsparcie i siłę, by poznać odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.

Czujesz, że to Twój temat i chciałbyś przeczytać więcej na temat warsztatów?
W TRAKCIE WARSZTATÓW DOWIESZ SIĘ:
– o biologicznych uwarunkowaniach bezpłodności
– o bezpłodności męskiej i żeńskiej
– jakie są biologiczne przyczyny zagrożonej ciąży oraz poronień
– jaka jest biologiczna rola impotencji
– co to takiego pat hormonalny
– jaka jest rola genealogii w problemach z bezpłodnością
– JAK ZDJĄĆ TE WSZYSTKIE PROGRAMY!

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
18.07 – sobota – godz. 10.00-13.00 (3h)

INWESTYCJA:
55 zł – 1 warsztat (3h)
Promocja: 2 osoby – 100 zł

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:

Magda Wdowiak – mgr inż. Magda Wdowiak – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego. Założycielka Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych – Kuźnia Zdrowia.

Współinicjatorka i sekretarz Klubu Kuźnia Zdrowia. Specjalizuje się w interpretacji zaburzeń psychosomatycznych oraz w pomocy w powrocie do zdrowia z wykorzystaniem metody Uzdrawiania Przez Świadomość (Biologia Totalna/Recall Healing) w połączeniu z suplementacją naturalną. Prowadzi autorski cykl warsztatów „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” jak również inne szkolenia oraz konsultacje indywidualne, także na odległość (telefonicznie lub przez Skype). Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch synów.

Więcej o Prowadzącej przeczytasz tutaj