Celem warsztatów radykalnego wybaczania GRA SATORI jest skuteczne uwolnienie się od negatywnych emocji i syndromu ofiary oraz wybaczenie sobie i innym, by otworzyć kanał miłości, związków, szczęścia, radości, pieniędzy i dobrego zdrowia. Zdarza się, że udaje się przepracować nawet bardzo duże problemy z przeszłości; podczas tych warsztatów przejdziesz 5-stopniowy proces radykalnego wybaczania, jednak nie uczymy się pozostałych narzędzi tej metody (np. arkusze wybaczania i inne). Jeśli chcesz zyskać także narzędzia do samodzielnej pracy, zapraszam w innym terminie na 2- dniowe RADYKALNE WYBACZANIE i MANIFESTACJA MARZEŃ DLA KOBIET.

RANY EMOCJONALNE TRZEBA OCZYŚCIĆ, ABY MOGŁY SIĘ ZAGOIĆ.

GRA SATORI przeprowadza przez 5-cio stopniowy proces radykalnego wybaczania. Choć wygląda niepozornie (plansza, pionki, kostka), ma jednak bardzo silny wpływ na pozytywną zmianę postrzegania i „rozwikłania” przeszłości oraz radykalnej zmiany Twojego życia w kierunku przez Ciebie upragnionym. GRA SATORI uwalnia Ciebie jednocześnie na poziomie mentalnym (sabotujące przekonania), emocjonalnym i fizycznym (uwalnianie nawet bardzo starych blokad emocjonalnych) oraz duchowym (otworzy Twoje serce na działanie Wyższego „Ja”). Gra jest niezwykłym procesem intuicyjnym, jeśli jest prowadzona pod kierunkiem doświadczonego trenera. Dodatkowo GRA została rozszerzona na użytek tego warsztatu, o elementy life-coachingu. Dzięki trafnym pytaniom coacha, zyskujesz PLAN na dalsze działanie.

12039395_884741471613438_776694037528968162_n

Jak pisze Chuck Spezzano: „Istotą piękna wybaczenia jest fakt, że uwalnia nas ono od schematów, które są naszym więzieniem? Pozwala nam porzucić rolę ofiary i nie tkwić dłużej w sytuacjach, które nam nie odpowiadają. Wybaczenie zmienia sposób postrzegania. Kiedy patrzymy na daną sytuację pod innym kątem, naprawdę wszystko staje się inne. Generalnie wszelkiego rodzaju uzdrawianie związane jest ze zmianą punktu widzenia i ujrzeniem wszystkiego w innym świetle, Wybaczenie pozwala nam wznieść się ponad sytuację, a przez to zmienia się ona sama. Niektórzy boją się, że wybaczenie zmusi ich do poświęcenia się i sprawi, iż będą tkwić w układzie, w którym ktoś ich wykorzystuje. Nie jest to prawdą, ponieważ wybaczenie zmienia wzorzec relacji, a co za tym idzie, zarówno nas, jak i drugą osobę. Każda sfera życia, w której tkwimy w impasie, każda sytuacja, w której ktoś nas dręczy, domaga się wybaczenia. Każdy problem, pokusa, zakłócenie spokoju i każdy rodzaj krzątaniny, która służy jedynie ucieczce, spowodowane są lękiem przed zmianami. Za poczuciem winy kryje się to, czego się boimy, a ponieważ tkwimy na dobre w tych trudnych uczuciach, nie umiemy dostrzec, że wybaczenie niesie ze sobą uzdrowienie i zmiany. To właśnie wybaczenie pozwala nam wyjść zarówno poza poczucie winy, jaki poza lęk.

Warsztaty są odpowiednie dla każdej kobiety, powyżej 21 roku życia, która chce:
– przepracować przeszłość i „zaopiekować się” swoją „wewnętrzną dziewczynką”,
– ruszyć z miejsca,
– doświadczyć wglądu w siebie, LEPIEJ ZROZUMIEĆ SIEBIE,
– uwolnić się od syndromu ofiary i bagażu trudnych emocji,
– uświadomić sobie rolę różnych zranień i deficytów kierujących zachowaniem,
– wziąć odpowiedzialność za swoje życie i przejąć nad nim kontrolę.

Uczestnictwo w warsztatach zakłada twoją gotowość do głębokiej pracy nad sobą, w kameralnej grupie (3-6 osób) i bezpiecznej, przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonego certyfikowanego trenera rozwoju osobistego, terapeuty i life-coacha w jednej osobie.

Uwaga:
Dzielisz się swoją historią tylko w takim zakresie, jaki jest dla Ciebie „bezpieczny” i nie naruszający twojej prywatności, tzn. nikt nie zmusza Cię do opowiadania czegoś, co chcesz zachować tylko dla siebie; podczas warsztatów szanujemy siebie i swoje granice. Proces radykalnego wybaczania i tak się zadzieje.

W programie warsztatów: proces radykalnego wybaczania w oparciu o narzędzie RW GRA SATORI, analiza mapy rodziny, uwalnianie nagromadzonych trudnych emocji, fałszywych przekonań, uzdrawianie relacji z bliskimi żyjącymi i nieżyjącymi, budowanie Nowej Opowieści.

Efekty po warsztatach:
• zyskasz mnóstwo energii życiowej i wreszcie ruszysz z miejsca, w którym utknęłaś,
• odzyskasz spokój i wiarę w ludzi, a przede wszystkim w siebie,
• wybaczysz nawet, jeśli inne metody zawiodły,
• pozbędziesz się części fałszywych przekonań i określisz sens Twojego życia,
• dookreślisz, jaką misję możesz realizować w Twoim życiu (Nowa Opowieść)
• polepszy się twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne (brak wybaczenia i emocje z nim związane są często podłożem naszych chorób)

Warsztaty prowadzi certyfikowana trenerka radykalnego wybaczania, z 10 letnim stażem

Sylwia Kalinowska
z pasji life-coach, certyfikowana trenerka rozwoju osobistego, terapeutka, coach radykalnego wybaczania certyfikowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. Polska (2007),dyplomowany coach EFT – Emotional Freedom Techniques (2009), malarka Vedic Art oraz psycholog i psychoterapeuta in spe (w trakcie studiów).Od wielu lat organizuje i prowadzi warsztaty rozwoju osobistego głównie dla Kobiet. Prywatnie szczęśliwa mama Zosi.Uwielbia góry, jogę, książki i bieganie. Zaprasza na sesje wybaczania, EFT lub life-coachingu face-to-face w Warszawie lub przez skype.
Więcej o prowadzącej warsztaty kliknij: http://www.coachingdlakobiet.com/o-mnie.html
Referencje kliknij http://www.coachingdlakobiet.com/o-mnie/referencje.html

Radykalne Wybaczanie
Nie ma na świecie człowieka, który choć raz w życiu nie doznałby poważnej krzywdy. Niewielkie przykrości dotykają nas niezwykle często i nawet nie zwracamy na nie uwagi. Często obwiniamy innych, o coś co nam się nie udało lub o brak szczęścia w życiu. Rzadko jednak się do tego przyznajemy i dusimy w sobie żal, gniew, smutek, poczucie niesprawiedliwości, ogromną krzywdę… Często życie w krzywdzie staje się jedynym pomysłem, który potrafimy realizować w życiu. Archetyp ofiary zakorzenił się mocno w życiu wielu z nas i silnie wpływa na naszą świadomość. Przez lata wyćwiczyliśmy się w ukrywaniu słabości, a poczucie krzywdy odcina nas od poczucia szczęścia i stanowi przyczynę wielu poważnych chorób. A wystarczy wybaczyć, lecz nie tradycyjnie, powierzchownie, lecz radykalnie i w pełni zrozumienia.
Duchową metodę wybaczania opracował Colin Tipping. Opisał ją w swojej książce Radical Forgiveness, przetłumaczonej na język polski i wydanej przez Wydawnictwo Medium pod tytułem Radykalne Wybaczanie. Koncepcja wybaczania Tippinga umożliwia nam bezpieczny powrót do zdarzeń i osób, które w naszym odczuciu nas skrzywdziły. Dzięki duchowej perspektywie możemy zmienić sposób postrzegania przeszłych zdarzeń i uwolnić się od przymusu potępiania i zemsty. Przy pomocy narzędzi metody Tippinga „uwalniamy” energię, którą inwestowaliśmy zwykle w pielęgnowanie gniewu, krzywdy i budowanie historii ofiary. Do tego „uwolnienia” wystarczy tylko nasza Gotowość, do przyjrzenia się naszemu życiu z duchowej perspektywy. Gotowość do zadania sobie następujących pytań: Jaką lekcją dla mnie może być to, co mnie spotkało? Czy to, co się zdarzyło w moim życiu pomogło mi się rozwinąć?
Wybaczanie według Tippinga zależy od naszej gotowości postrzegania rzeczy z duchowego punktu widzenia. Nie opiera się ono na żadnej religii. Wymaga przynajmniej otwarcia się na istnienie duchowej rzeczywistości poza naszym światem fizycznym.
Metoda Tippinga opiera się na założeniu, że jesteśmy duchowymi istotami, przeżywającymi ludzki los, a osoby, które nas krzywdzą, z duchowego punktu widzenia, są naszymi duchowymi nauczycielami, którzy „pomagają” się nam rozwijać i wypełniać duchową misję. Z tej perspektywy wszystkie zdarzenia i sytuacje w życiu mają konkretny cel rozwojowy naszej duszy. Większości tych celów nie jesteśmy jednak w stanie zrozumieć i pojąć umysłem, a tym bardziej dostrzec w nich doskonałość. Musimy jednak zaufać, że być może wszystko, co nas spotyka jest zgodne z Duchową Rzeczywistością. A jeśli tak jest, to wtedy nie ma nic do wybaczenia; to jest właśnie „radykalne” w tej metodzie. Skoro, to co nas spotyka, jest tym, co sobie wybraliśmy w duchowej rzeczywistości na naszą misję w świecie fizycznym, to nic złego się nie stało, a ludzie którzy nas „krzywdzą” stwarzają nam okazje do uzdrowienia i rozwoju. Trudne sytuacje nie przytrafiają się NAM tylko DLA NAS. Istniejemy jednocześnie w dwóch światach – ludzkim /fizycznym/ i duchowym. To, co w świecie ludzkim, zasługuje na potępienie, w świecie duchowym jest dokładnie tym, czego potrzebujemy do rozwoju.

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
co drugi PIĄTEK w miesiącu – 5h w godz. 17.00-22.00

02.10.2015
23.10.2015
30.10.2015

INWESTYCJA:
250zł – płatność przelewem na konto w ciągu 2. dni od zgłoszenia
300zł – płatność gotówką w dniu warsztatów

Nr konta: Sylwia Kalinowska 30 1140 2004 0000 3102 5680 2327
w tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko + termin

UWAGA:
Proszę o przemyślane decyzje: w przypadku płatności przelewem, jeżeli uczestniczka z różnych powodów nie dotrze na warsztaty, wpłata nie jest zwracana i przechodzi na kolejny dogodny dla niej termin. W razie wyczerpania miejsc, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat, nie zgłoszeń.

W cenę wliczone są materiały warsztatowe oraz przerwy kawowe.

Zapisy:
Sylwia Kalinowska, tel. +48 509 504 152,
e-mail: info@coachingdlakobiet.com
lub
przez Kuźnię Zdrowia, +48 22 243 11 21,
e-mail: kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
notatnik, dobre nastawienie. Warto przeczytać książkę „Radykalne Wybaczanie” Colina C. Tippinga, ale nie jest to warunek konieczny.

Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatów w czwartek przed warsztatami do godz. 12:00 (w przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób lub innej sytuacji ode mnie niezależnej). W takim przypadku wpłaty będą zwracane w 100% lub przechodzą na następny termin (zgodnie z życzeniem Uczestniczki).