Jaki jest związek biegunki z egzaminem? Dlaczego niektórzy mają jelito drażliwe a inni nie? Czy refluks ma coś wspólnego z refleksem?…

Mówi się, że jelito cienkie jest naszym drugim mózgiem! System nerwowy, w który jest wyposażone, jest tak rozbudowany, że niezależnie od tego, co by chciała nasza głowa, jest w stanie zafundować nam cały zestaw przedziwnych dolegliwości czasem nawet kilka razy dziennie! Jak nie wzdęcia, to kolki, jak nie wrzody, to biegunki… Gdybyśmy mieli znaleźć jeden organ, który dokładnie zobrazuje, co znaczy: psychosomatyka, bez wątpienia będzie nim jelito cienkie!

Jeśli nieobce ci są zmagania z bólami brzucha, gazy jelitowe, obniżona perystaltyka jelit czy co gorsza historie nowotworowe – te warsztaty są dla ciebie! Przyjdź po zrozumienie i akceptację. Przyjmij, co mówi matka natura poprzez język twojego ciała, a potem… wróć do zdrowia!

PO LICZNYCH ZAPYTANIACH O POWTÓRKĘ WARSZTATU – ZAPRASZAMY WAS PONOWNIE, TYM RAZEM W SOBOTĘ :-)

W programie:
* znaczenie jelita cienkiego i dwunastnicy w Biologii Totalnej
* celiakia
* choroba Leśniowskiego-Crohna
* zespół jelita drażliwego/nadwrażliwego
* refluks
* choroby dwunastnicy: wrzody, rak
* gazy, wzdęcia, pasożyty
* i in.

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
4.07 – sobota – godz. 10.00-13.00 (3h)

INWESTYCJA:
55 zł – 1 warsztat (3h)
Promocja: 2 osoby – 100 zł

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:

Magda Wdowiak – mgr inż. Magda Wdowiak – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego. Założycielka Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych – Kuźnia Zdrowia.

Współinicjatorka i sekretarz Klubu Kuźnia Zdrowia. Specjalizuje się w interpretacji zaburzeń psychosomatycznych oraz w pomocy w powrocie do zdrowia z wykorzystaniem metody Uzdrawiania Przez Świadomość (Biologia Totalna/Recall Healing) w połączeniu z suplementacją naturalną. Prowadzi autorski cykl warsztatów „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” jak również inne szkolenia oraz konsultacje indywidualne, także na odległość (telefonicznie lub przez Skype). Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch synów.

Więcej o Prowadzącej przeczytasz tutaj