Humanologia to uporządkowany system wiedzy o naturze człowieka, nazywany przez niektórych prawdziwą wiedzą o człowieku.

Humanologia pozwala nam na głębokie zrozumienie wielu aspektów naszego życia, ponieważ traktuje nas jako holistyczny system. Najważniejsze jednak jest to, że wiedza ta zmusza nas do jej doświadczania, praktycznego zastosowania, a tym samym do zdobywania mądrości, bo tylko taka droga może nas doprowadzić do indywidualnego wzrostu czy mówiąc bardziej wzniośle oświecenia.

Pragnieniem każdego istnienia ludzkiego jest naturalne dążenie do szczęścia, miłości i radości. Naturalne jest to, że chcemy uniknąć wszelkiego cierpienia. Jak tego dokonać?

Jest wiele dróg, wiele systemów, ale właściwy jest ten, który rozwija Twój potencjał, wspiera Cię wiedzą i dokonuje zmian w Twoim życiu. Zatem zrób kolejny krok i sprawdź czy jest ” Ci po drodze”?! Przyjdź na wykład wiedzy związanej z Tobą!

PROWADZI: AGNIESZKA DĄBROWSKA – trener, coach, od lat związana z rynkiem terapii naturalnych oraz szeroko pojętą tematyką wellnes.
Organizator wydarzeń i eventów związanych z rozwojem osobistym w Polsce. Certyfikowany instruktor jogi kundalini obejmującej takie programy jak: uzależnienia, radzenie sobie ze stresem, równowaga emocjonalna, techniki wprowadzające do medytacji oraz świadomego pogłębiania wiedzy związanej z powrotem do zdrowia, witalności i naturalnego rytmu życia.

Prelekcja jest wstępem do dwóch warsztatów, które Agnieszka Dąbrowska poprowadzi 15 i 22.08 – oczywiście w Kuźni Zdrowia.

Zapraszamy gorąco!

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
10 sierpnia, godz. 18.00

INWESTYCJA:
Prelekcja 10.08 – WSTĘP WOLNY!
Warsztaty 15 i 22.08 (godz. 10.00 – 13.00): 75 zł