Co raz więcej czytamy o badaniach nad uzdrawiającą mocą wibracji dźwięków. Nauka zajęła się wreszcie tym, co człowiek czuł i wiedział od tysiącleci… :-)

Każda komórka ludzkiego ciała wibruje w określonej częstotliwości, a zmiany chorobowe czy degeneracyjne powodują zmiany właściwej częstotliwości drgania na niższe. Praca z dźwiękiem, zwana nie bez przyczyny muzykoterapią dogłębnokomórkową, pozwala na przywrócenie komórkom właściwej pamięci drgania na określonych częstotliwościach fal. Co w praktyce przekłada się na nasze zdrowienie i powrót lepszego samopoczucia. czego chcieć więcej? 😉

123

„Kąpiel w gongu” jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Pozwala na świadomą dematerializację naszego ego, uwalnia nas od wszelkich napięć wprowadzając w stan niezwykłego spokoju.

„Kąpiel w gongu” jest koncertem relaksacyjno-terapeutycznym, którego słucha się na leżąco.

Przewodnim instrumentem, który gra w czasie seansu jest gong. Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki, które wpływają na ciało, umysł i duszę – spowalniając przepływ fal mózgowych redukując stres, uwalniając od lęków i przywracając naturalną równowagę psychofizyczną.

WAŻNE:
Na koncerty prosimy zabrać koc, karimatę lub materac oraz ewentualnie poduszkę. Koncert odbywa się na leżąco.

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
17.10 – godz. 19.00 (1,5h)

INWESTYCJA:
35zł/os

Zapisy: Ewa Jóźwik, ej7@o2.pl, 734 430 310

UWAGA: jeśli nie zdążyłeś się zapisać, ale pragniesz z nami być – bądź! :-)