W sierpniu Magda Wdowiak proponuje spotkania w zupełnie nowej konwencji. Tym razem sami zdecydujecie o temacie! Sesja panelowa polegać będzie na tym, że o tematyce decydują pytania z sali, a Magda Wdowiak postara się odpowiedzieć na każde z nich. Zaczynamy o godzinie 18:00 i macie 3 godziny, kto pierwszy, ten lepszy 😉

WIĘCEJ O BIOLOGII TOTALNEJ:
Coraz więcej mówi się i pisze o tej nowej metodzie uwalniania od chorób, która weszła do Polski po raz pierwszy w 2008 r. i od tamtej pory błyskawicznie rozprzestrzenia się w gabinetach i centrach terapii naturalnych, a to za sprawą jej prostoty i wyjątkowo wysokiej skuteczności. Łączenie psychiki z kondycją fizyczną ciała nie jest wprawdzie niczym nowym, zważywszy, iż Biologia Totalna / Recall Healing sięga korzeniami aż do samej medycyny wschodniej, jednak jest w niej coś wyjątkowego: uszczegółowienie dolegliwości do poziomu tkanki w połączeniu z wnikliwym przyjrzeniem się indywidualnemu odczuciu przez chorego na poziomie świadomym, pozwala na jednoczesne uwolnienie pamięci komórkowej w czasie rzeczywistym, co w konsekwencji pozwala na błyskawiczny powrót do zdrowia.

To nie jest magia! To owoce wieloletnich badań i pracy licznych wybitnych lekarzy oraz doktorów nauki!

JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ – przyjdź do Kuźni Zdrowia na czwartkowe warsztaty z cyklu: „Moc uzdrawiania Przez Świadomość, podczas których Magda Wdowiak przybliża koncepcję Biologii Totalnej, posługując się nie tylko teorią ale i przykładami z własnej 6-letniej praktyki w pracy z tą metodą. I tym razem ty Ty decydujesz o temacie :-)

Zajrzyj również tutaj

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
20 sierpnia, godz. 18.00-21.00

INWESTYCJA:
55 zł

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!