11709544_848620315225554_5183787224081699430_n

Żadne spotkanie ze zwierzęciem nie jest przypadkowe.

Niepodziewanie napotkany jeż, wiewiórka czy konik polny mogą Wam wiele powiedzieć, jeśli tylko będziecie znać ich symbolikę.
Z tego, jakie jest Twoje ulubione zwierzę, wiele wynika. Niesie ono dla Ciebie ważne informacje – czy wiesz, jakie?

Niektóre zwierzęta posiadają symbolikę pewnych chorób a ich znajomość potrafi pomóc w uzdrowieniu. Podczas warsztatów omówimy wiele zwierząt i ich znaczenie w Biologii Totalnej. Praca z totemem zwierzęcym może być doskonałym uzupełnieniem terapii Biologii Totalnej. Mało które narzędzie daje tyle mocy…

Zapraszamy :-)

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
30.07 – czwartek – godz. 18.00-21.00 (3h)

INWESTYCJA:
55 zł – 1 warsztat
Promocja: 2 osoby – 100 zł

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:

Magda Wdowiak – mgr inż. Magda Wdowiak – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego. Założycielka Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych – Kuźnia Zdrowia.

Współinicjatorka i sekretarz Klubu Kuźnia Zdrowia. Specjalizuje się w interpretacji zaburzeń psychosomatycznych oraz w pomocy w powrocie do zdrowia z wykorzystaniem metody Uzdrawiania Przez Świadomość (Biologia Totalna/Recall Healing) w połączeniu z suplementacją naturalną. Prowadzi autorski cykl warsztatów „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” jak również inne szkolenia oraz konsultacje indywidualne, także na odległość (telefonicznie lub przez Skype). Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch synów.

Więcej o Prowadzącej przeczytasz tutaj