Prawidłowe oddychanie ma wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, życie, a nawet jego długość. Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś świadomy swojego oddechu i jak umiesz z niego korzystać.

Mimo, iż oddech jest podstawą naszego życia to w dalszym ciągu tak niewielka liczba osób zastanawia się nad tym jak oddychać prawidłowo.

Jak się okazuje prawidłowe oddychanie wymaga od nas nauki i cierpliwości. Tylko małe dzieci oddychają właściwie (do 4 roku życia), później z czasem zatracają naturalne umiejętności.

Wyniki obserwacji lekarzy potwierdzają tezę, że brak umiejętności właściwego oddychania stają się przyczyną wielu chorób i dysfunkcji organizmu. Pierwszym objawem niewłaściwego oddychania jest przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, brak równowagi emocjonalnej, napięcie nerwowe, rozdrażnienie, obniżenie sprawności intelektualnej, obniżenie odporności organizmu, choroby układu nerwowego, oddechowego, krążeniowego a także pokarmowego. Niestety cierpi również nasza skóra (szybciej się starzeje), ponieważ procesy regeneracji komórkowej przebiegają znacznie wolniej.

Dlatego jeśli chcesz być zdrowszy zacznij od świadomego oddychania.

Co zyskasz:

1. Rytm oddechu wpływa na Twoje emocje – zmienisz stan swojego umysłu na bardziej spokojny i zrównoważony. Bowiem istnieje ścisły związek pomiędzy Twoim oddechem i myślami.
2. Uwolnisz się od negatywnych emocji.
3. Możesz obniżyć swoje ciśnienie.
4. Oczyścisz ciało i umysł z toksyn.
5. Poszerzysz pojemność swoich płuc
6. Rozluźnisz i zrelaksujesz cały organizm.
7. Dotlenisz cały organizm.
8. Zwiększysz poziom energii w organizmie a tym samym usprawnisz funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych.

PROWADZI: AGNIESZKA DĄBROWSKA – trener, coach, od lat związana z rynkiem terapii naturalnych oraz szeroko pojętą tematyką wellnes.
Organizator wydarzeń i eventów związanych z rozwojem osobistym w Polsce. Certyfikowany instruktor jogi kundalini obejmującej takie programy jak: uzależnienia, radzenie sobie ze stresem, równowaga emocjonalna, techniki wprowadzające do medytacji oraz świadomego pogłębiania wiedzy związanej z powrotem do zdrowia, witalności i naturalnego rytmu życia.

Zapraszamy gorąco!

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
22 sierpnia, godz. 10.00 – 13.00

INWESTYCJA:
Wkrótce podamy informację.