Spotkanie_ULOTKA

Przez żołądek do serca?… 😉
Oto kolejne Spotkanie Olejkowe w Kuźni Zdrowia, tym razem dotyczące zastosowania olejków eterycznych w kuchni. Będzie pachnąco, aromatycznie i smakowicie, bowiem zapowiada się wspaniała degustacja letnich smakołyków 😉

Czy wiesz, że…

…aromaterapia jest jedną z najstarszych terapii na świecie? Znana była już tysiące lat temu za czasów królestwa egipskiego. W Biblii istnieje kilkanaście zapisów, które mówią o dobroczynnym działaniu olejków!

…olejki mają samo regulujący system działania – działają niemal jak „inteligentne istoty”, które same wyszukuję patologiczne zmiany w komórkach, a następnie same włączają się w system naprawy? Wystarczy dowiedzieć się jakiego olejku potrzebuje Twoje ciało!

udowodniono obecność olejku w krwiobiegu już w 30 sekund po wmasowaniu go w stopy? A jego działanie można odczuć w ciągu 0,5-2 min od wtarcia w receptory stóp.

…kadzidło jest olejkiem? W dodatku jednym z najdroższych olejków świata, bowiem jego działanie ma spektakularny charakter – od zalet zdrowotnych aż do – jak uważają niektórzy – magicznych…

Jeśli wydaje Ci się to interesujące, zapraszamy Cię na spotkanie olejkowe.

W ten poniedziałek porozmawiamy o wykorzystaniu olejków eterycznych w urozmaicaniu potraw, kierowaniu temperaturą ciała (ochładzamy czy rozgrzewamy?) oraz podnoszeniu walorów zdrowotnych!

Przyjdź i dowiedz się więcej.

GDZIE: Kuźnia Zdrowia, ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu), Warszawa

KIEDY: 8 czerwca, 18.00- 20.00

INWESTYCJA: Wstęp wolny!

PROWADZĄCA: Ewa Jóźwik i Milena Tys

Serdecznie zapraszamy :)