10374447_843273629093556_2503977093916403228_n
Pasożyty potrafią zrobić więcej szkody w naszym organizmie niż nam się wydaje! Zasiedlają nasze ciało, traktując je jak swoje środowisko życia, jednocześnie nas trując swoimi odchodami.

Toksyny, które wydalają i wydzielają stanowią często neurotoksyny, które przekazują sygnały do naszego mózgu i sterują wieloma procesami biochemicznymi w naszym organizmie, podczas gdy nawet o tym nie wiemy!
Inwazja dużej ilości pasożytów buduje ich umysł zbiorowy! Stajemy się wtedy bezwolni, depresyjni i uzależnieni! Czy tak chcemy żyć?

Wiele chorób ludzkiego ciała wynika z zanieczyszczenia truciznami parazytów oraz klasyczną robaczycą. Często nieświadomi prawdziwej przyczyny choroby leczymy AZS, alergie czy układ moczowy, podczas gdy prawdziwym winowajcą są wszechobecne helminty, płazińce czy obleńce…

Leczymy się z uzależnienia od słodyczy, zapominając że pierwszą przyczyną łaknienia na słodkie jest candida i od leczenia kandydozy powinniśmy zacząć!

Powinniśmy przeprowadzać kurację odrobaczającą przynajmniej 2 razy w roku.
Znaczy to, że statystyczny Polak w wieku 40 lat, który się nigdy nie odrobaczał, powinien mieć już za sobą ok 80 kuracji przecipasożytniczych!…

Przyjdź i posłuchaj!
Dowiedz się więcej na ten temat i sprawdź, czy przypadkiem nie jest to przyczyną wszelkich dolegliwości w Twojej rodzinie?!

Zapraszamy gorąco!

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
6 lipca, godz. 18.00

INWESTYCJA:
Twój czas i zaangażowanie :-)
WSTĘP WOLNY!

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:
Specjalnie na zaproszenie Kuźnia Zdrowia o tym, jak w sposób naturalny odrobaczać się skutecznie opowie nam mgr farmacji Anna Kobylińska, Anioł Farmacji wg uznania pacjentów w ubiegłym roku :-)