11707522_843238742430378_6590316430830902466_n

Lato sprzyja rozmowom o seksie :-)

Kiedy słyszymy słowo „seks” od razu wywołuje to uśmiech na naszej twarzy i przyjemne doznania w ciele. Seks kojarzy nam się z reguły z czymś przyjemnym, niezwykłym, dobrym… Tymczasem okazuje się, że może być zmorą i przynosić wiele frustracji. No bo jak tu się cieszyć miłym seksem, kiedy coś znowu swędzi, boli albo…nie działa?

Tym razem przyjrzymy się wszystkim kłopotom związanym z naszą ludzką seksualnością z punktu widzenia Biologii Totalnej.

Przyjdź i dowiedz się, dlaczego i po co matka natura zaprojektowała ludziom impotencję, upławy, suchość gardła lub pochwy czy tłuszczaki na penisie.
Jeśli borykasz się z ustawiczną infekcją dróg rodnych – te warsztaty są dla Ciebie! Ile można się drapać?… 😉
Bądź z nami i odzyskaj na nowo radość z seksu!

Zapraszamy :-)

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
9.07 – czwartek – godz. 18.00-21.00 (3h)

INWESTYCJA:
55 zł – 1 warsztat
Promocja: 2 osoby – 100 zł

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:

Magda Wdowiak – mgr inż. Magda Wdowiak – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego. Założycielka Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych – Kuźnia Zdrowia.

Współinicjatorka i sekretarz Klubu Kuźnia Zdrowia. Specjalizuje się w interpretacji zaburzeń psychosomatycznych oraz w pomocy w powrocie do zdrowia z wykorzystaniem metody Uzdrawiania Przez Świadomość (Biologia Totalna/Recall Healing) w połączeniu z suplementacją naturalną. Prowadzi autorski cykl warsztatów „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” jak również inne szkolenia oraz konsultacje indywidualne, także na odległość (telefonicznie lub przez Skype). Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch synów.

Więcej o Prowadzącej przeczytasz tutaj