11703224_843265179094401_7599260253140310019_o

Choroby tarczycy stały się plagą w dzisiejszych czasach i jeśli spojrzeć na dowolną grupę kobiet, to przynajmniej jedna w każdej z grup, będzie niosła jakąś jej dolegliwość. Co z tym stoi? Jakie konflikty psychologiczne warunkują choroby tarczycy i co można z tym zrobić?…

Można pomóc sobie terapią jodem, można stosować leki hormonalne ale można tez zrozumieć swoją chorobę i… ja z wdzięcznością pożegnać!
Przyjdź i posłuchaj, jeśli któraś z chorób dotyczy Ciebie lub Twoich bliskich. Bądź z nami, jeśli interesujesz się alternatywnymi sposobami powrotu do zdrowia. Uwierz w siebie i daj sobie szansę na wyjście z choroby ostatecznie!

W PROGRAMIE:
– rola tarczycy w paradygmacie Biologii Totalnej
– niedoczynność tarczycy
– nadczynność tarczycy
– choroba Hashimoto
– znaczenie TSH, T3 i T4 wg Biologii Totalnej
– guzki zimne i ciepłe
– nowotwory tarczycy
– i in.

PO LICZNYCH ZAPYTANIACH O POWTÓRKĘ WARSZTATU – ZAPRASZAMY WAS PONOWNIE, TYM RAZEM W SOBOTĘ :-)

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
11.07 – sobota – godz. 10.00-13.00 (3h)

INWESTYCJA:
55 zł – 1 warsztat (3h)
Promocja: 2 osoby – 100 zł

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:

Magda Wdowiak – mgr inż. Magda Wdowiak – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego. Założycielka Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych – Kuźnia Zdrowia.

Współinicjatorka i sekretarz Klubu Kuźnia Zdrowia. Specjalizuje się w interpretacji zaburzeń psychosomatycznych oraz w pomocy w powrocie do zdrowia z wykorzystaniem metody Uzdrawiania Przez Świadomość (Biologia Totalna/Recall Healing) w połączeniu z suplementacją naturalną. Prowadzi autorski cykl warsztatów „Moc Uzdrawiania Przez Świadomość” jak również inne szkolenia oraz konsultacje indywidualne, także na odległość (telefonicznie lub przez Skype). Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch synów.

Więcej o Prowadzącej przeczytasz tutaj