11709544_848620315225554_5183787224081699430_n

Tym razem zapraszamy na spotkanie poświęcone w całości rozważaniom na temat właściwości wody – źródła naszego życia.

Zofia Daga poprowadzi prelekcję na temat jakości jakości wody miejskiej, wody z własnych ujęć, które czasem ludzie posiadają poza miastem
oraz wody butelkowanej. Porozmawiamy też o szkodliwej roli PBA bisfenolu, który znajduje się w butelkach plastikowych i krótko o znaczeniu oraz
konsekwencjach picia zanieczyszczonej wody dla organizmów ludzkich.

Podczas prelekcji zostanie poprowadzona prezentacja filtra do wody eSpring, który przez Euro Monitor International (światowa niezależna instytucja z siedzibą w Londynie, oceniająca firmy i różne produkty pod względem jakości i sprzedaży) uplasował się na pierwszym miejscu na świecie za rok 2014 pod względem jakości i sprzedaży z domowych systemów oczyszczania wody.

Filtr eSpring jest nowoczesnym urządzeniem produkowanym w USA w Ada w stanie Michigen i posiada 6 niezależnych patentów.

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
27.07 godz. 18.00

INWESTYCJA:
Wstęp wolny!

Aby dowiedzieć się na czym polegają warsztaty Uzdrawiania Przez Świadomość kliknij tutaj

PROWADZĄCA:
Zofia Daga:
„Wiele lat temu byłam pielęgniarką anestezjologiczną i pracowałam na bloku operacyjnym i oddziale intensywnej opieki medycznej, później zaczęłam się uczyć reklamy i prowadziłam własne małe wydawnictwo reklamowe, które to zostało przerwane tragicznym wypadkiem samochodowym i i trafiłam blok operacyjny w słynnym Konstancinie i na tzw. ojom, tym razem jako pacjentka ze złamanym kręgosłupem i porażeniami. Właśnie wtedy zaczęła się moja przygoda z wodą, przy ciągle powracających zakażeniach dróg moczowych.”