Jak zadbać o siebie na jesień i nadchodzącą zimę?
Czym wzmacniać organizm i na co teraz zwracać największą uwagę?
Które preparaty nam służą o tej porze roku, a z którymi warto poczekać?
I jaką profilaktykę antynowotworową w oparciu o wiedzę zaczerpiniętą z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz filozofię 5 elementów poleca firma Energy, z którą współpracujemy od lat?

O tym wszystkim opowie nam doświadczony terapeuta – Joanna Bortlik, którą w Kuźni Zdrowia mamy zaszczyt gościć już po raz drugi.
Podczas pierwszej prelekcji, która odbyła się wiosną, sala była pełna i gdyby nie pociąg, który odjeżdżał w tym dniu planowo, nasza dostojna Prelegentka odpowiadałaby na nasze pytania chyba całą noc 😉

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, które z pewnością zaowocuje utrwaleniem zdobytej wiedzy, pozyskaniem nowej jak również i ogromnej inspiracji do działania, które podrywa z krzeseł… Jak zawsze tak i tym razem nie zabraknie porcji dobrego humoru ze Śląska, opowieści z praktyki gabinetowej, wsparcia oraz dobrej rady, a wszystko to w serdecznej atmosferze wspólnego dzielenia się własnymi doświadczeniami.

Szczególnie pragniemy zaprosić wszystkie te osoby, które pracują w polu terapii antynowotworowej zarówno w zakresie profilaktyki zdrowotnej jak i po przebytej chorobie onkologicznej.

W październiku szczególnie zależy nam na wzmacnianiu pacjentów z chorobą nowotworową, aby słow „rak” przestało wybrzmiewać w naszych uszach groźnie i obco, a znaczyło nic innego jak: „Twoje ciało mówi do Ciebie, że masz teraz najlepszy czas, by zająć się sobą!”

Prelekcję prowadzi:
Joanna Bortlik – dyplomowany terapeuta z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie terapii naturalnych.
Od 2002 roku samodzielnie pracuje w gabinecie naturoterapii „Top Natural” w Katowicach. Na co dzień wykonuje usługi terapeutyczne z dziedziny medycyny naturalnej. Są to takie metody jak: masaż, refleksoterapia, akupresura, aromaterapia, bańki lekarskie, bańki chińskie, relaksacja ciepłymi kamieniami, świecowanie uszu, światłoterapia, elektrostymulacja – prądy TENS i prądy selektywne.

Ukończyła m.in.
* kurs Podstaw Patofizjologii Człowieka w Ośrodku Edukacji Zdrowotnej „Natural” w Chorzowie,
* kurs Terapii Wzajemnej Metodą Jackins’a w Kamieńcu,
* kurs Pedagogiczny ZNP w Katowicach,
* kurs Trening skuteczności: charyzma, zdrowie …,
* „warsztaty pracy z ciałem”,
* od 2004 r. certyfikowany lektor w firmie ENERGY POLAND, uprawniający do prowadzenia wykładów i konsultacji z zakresu stosowania preparatów, urządzenia SUPERTRONIC i filozofii firmy.

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

KIEDY:
19.10.2015, godz. 18:00 (2,5h)

INWESTYCJA:
WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy gorąco!