Czy wiesz, czym jest Biologia Totalna? Dlaczego tak dynamicznie rozwija się w naszym kraju i na świecie? I jak wiele osób skorzystało już z jej dobrodziejstwa?

Coraz więcej mówi się i pisze o tej nowej metodzie powrotu do zdrowia, która weszła do Polski po raz pierwszy w 2008 r. i od tamtej pory błyskawicznie rozprzestrzenia się w gabinetach i centrach terapii naturalnych, a to za sprawą jej prostoty i wyjątkowo wysokiej skuteczności. Łączenie psychiki z kondycją fizyczną ciała nie jest wprawdzie niczym nowym, zważywszy, iż Biologia Totalna (Recall Healing) sięga korzaniami aż do samej medycyny wschodniej, jednak jest w niej coś wyjątkowego: uszczegółowienie dolegliwości do poziomu tkanki w połączeniu z wnikliwym przyjrzeniem się indywidualnemu odczuciu przez chorego na poziomie świadomym, pozwala na jednoczesne uwolnienie pamięci komórkowej w czasie rzeczywistym, co w konsekwencji pozwala na błyskawiczny powrót do zdrowia.

To nie jest magia! To owoce wieloletnich badań i pracy licznych wybitnych lekarzy oraz doktorów nauki!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – przyjdź do Kuźni Zdrowia na czwartkowe warsztaty z cyklu: „Moc uzdrawiania Przez Świadomość, podczas których Magda Wdowiak przybliża koncepcję Biologii Totalnej, posługując się nie tylko teorią ale i przykładami z własnej 6-letniej praktyki w pracy z tą metodą. Podczas warsztatów przedstawia zakres tematyczny spotkania oraz odpowiada na indywidualne pytania Słuchaczy, a wszystko to w atmosferze otwartości i wzajemnego zaufania, z dużą dawką pozytywnej energii i dobrego humoru!

Jeżeli masz koło siebie ludzi, którzy poszukują alternatywnych sposobów leczenia i nie wiedzą dokąd się udać – powiedz im o tych warsztatach! Dla wielu osób to był właśnie pierwszy krok do ich własnego uzdrowienia!


„Pierwszy raz spotkałam się z Biologią Totalną dzięki wykładom prowadzonym przez Magdę Wdowiak. Uderzyła mnie oczywistość podawanych informacji oraz fakt, że nigdy wcześniej w tak prosty i przejrzysty sposób nie miałam okazji do tych prawd dotrzeć. Udało mi się nawet zabrać mamę, która – po początkowych oporach – była potem zachwycona. Dzięki tym spotkaniom tym mocniej zdałam sobie sprawę, że wszystko jest w moich rękach i mam ogromne możliwości bezinwazyjnego poprawienia zdrowotnych (i nie tylko) aspektów mojego życia. Udało mi się pozbyć tzw. zespołu jelita drażliwego oraz rocznego bólu łokcia. A dodatkowo moje relacje z bliskimi są zdecydowanie bardziej świadome i pełne akceptacji.”
/Ania, Łódź, 2013/

„Zostałam zaproszona przez Magdę Wdowiak na wykład przybliżający zagadnienie Biologii Totalnej, pamiętam, że był to wykład dotyczący układu pokarmowego. (…) nagle całe moje życie zaczęło układać się w logiczną całość, dzięki pracy metodą Uzdrawiania Przez Świadomość zrozumiałam jak logiczne procesy zachodzą w naszym życiu (…) Biologia Totalna pozwoliła mi uporządkować i uzdrowić relacje z partnerem i moimi dziećmi, wzmocniłam swój organizm.”
/Iza, 2013/

„Magda Wdowiak zafascynowała mnie już po pierwszym wykładzie ‚Moc Uzdrawiania Przez Świadomość’ i od razu umówiłam się z nią na indywidualną sesję. (…) Dzięki metodzie Biologii Totalnej uzdrowiłam swoje kobiece dolegliwości, zainicjowałam proces uzdrawiania moich relacji z byłymi partnerami, otworzyłam się na kobietę zmysłową w swoim życiu, pozwoliłam sobie na bycie samą i dałam sobie tyle przestrzeni, ile potrzebowałam!”
/Kasia Waśniewska, 2012/

Chcesz wiedzieć więcej o Biologii Totalnej? Przyjdź na warsztaty i daj sobie szansę poznać odpowiedzi na nurtujące cię pytania! W tym miejscu odkryjesz własne tajemnice…

Dla Kogo jest ta Metoda?

• dla chorych
• dla otyłych
• dla uzależnionych
• dla osób z problemami wychowawczymi u dzieci
• dla pragnących zmienić swoje zachowanie
• dla wszystkich po przebytym silnym stresie
• dla zdrowych, którzy mają w swoim otoczeniu bliskie osoby chore
• dla wszystkich zainteresowanych rozwojem Świadomości i procesem Uzdrowienia
• dla naturoterapeutów, pragnących poznać nową metodę pracy
• dla lekarzy, którzy chcą poszerzyć swoje pole działania zawodowego
• dla tych, którzy nie radzą sobie w związkach partnerskich
• dlakażdego

Kiedy?

Czwartki – 2 razy w miesiącu zawsze od godz. 18.00; terminarz spotkań oraz wykaz tematyczny warsztatów znajdziesz w naszym KALENDARZU.