Serdecznie zapraszamy na kolejny warsztaty w Polsce!

Gerard Athias w Warszawie, a wraz z nim dwa mocne tematy:

WARSZTAT
DRZEWO GENEALOGICZNE

26 – 28 LUTEGO 2016 R. – WARSZAWA

WARSZTAT
ŚWIĘTA GEOMETRIA

WARSZAWA – 19-21 LUTEGO 2016 R.

IMG_3234

Gerard Athias

„Zrównoważony umysł pozwala dostrzec to, co niedostrzegalne…” (Yogi Bhajan)

Z wykształcenia lekarz, współtwórca i wielki propagator Biologii Totalnej, absolwent kursów i kontynuator dr Clauda Sabbah, od wielu lat rozwija tę metodę pracy z chorobą, prowadząc na całym świecie warsztaty, wykłady i seminaria. Urodzony w 1957 r. w Tulonie jako astmatyk z egzemą już od 5 roku życia chciał być lekarzem.

Ukończywszy studia medyczne przez 10 lat praktykował we własnym gabinecie. Czuł się jednak wyjątkowo daleko od Hipokratesa i jego całościowej wizji człowieka. Początkowo stosując medycynę chińską zaczął zbliżać się do emocji swoich pacjentów. Najgłębszej zmiany w swojej praktyce dokonał po zapoznaniu się z Totalną Biologią. Wyleczył się z własnych chorób, pomógł tysiącom pacjentów.

Autor wielu książek, w tym kilku przetłumaczonych na język polski:

tomy-1024x364

O Gerardzie:

„Wyjątkowy warsztat prowadzony przez wyjątkowego człowieka, nie tylko odkrywcę, badacza i praktyka, ale człowieka z krwi i kości o południowym temperamencie, nauczyciela o głębokim, niekonwencjonalnym rozumieniu ludzkich spraw, poruszającego się z wirtuozerią pomiędzy tym, co biologiczne a duchowe. Roller Coaster ze wszystkimi tego konsekwencjami. Gorąco polecam.”

„Zrozumieć siebie i otaczający nas świat. To krótkie zdanie
oddaje w pełni istotę warsztatów Gerarda Athiasa.”

Agnieszka Kapuścińska

Bartłomiej Kożuch – Terapeuta