Metoda Uzdrawiania Przez Świadomość w swoich założeniach opiera się na klasycznej bazie Biologii Totalnej/Recall Healing w rozszerzeniu o pracę w polu szeroko pojętego rozwoju osobistego. Podczas sesji indywidualnej doświadczony terapeuta prowadzi klienta w rozmowie pytaniami w kierunku zyskania co raz większej autoświadomości i zrozumienia przyczyny własnych chorób, dolegliwości czy życiowych problemów. W tej metodzie nie pracuje się z ciałem poprzez bezpośredni dotyk, a jedynie poprzez stymulację na poziomie umysłowym.

Punktem wyjściowym w pracy tą metodą jest założenie, że gdy obserwujemy chorobę – ciało do nas przemawia, a naszym zadaniem jest je zrozumieć. Moment uświadomienia sobie skrywanych w tkankach informacji, jest jednocześnie momentem uwolnienia cierpienia z pamięci komórkowej, co pozwala na ostateczne pożegnanie emocji z nim związanych i powrót do pełnego zdrowia. Wykorzystujemy tę metodę do pracy z wszelkimi chorobami typu nowotwory, choroby przewlekłe, choroby autoimmunologiczne (m.in. RZS, Hashimoto), bezpłodność, alergie, otyłość, problemy w związkach partnerskich oraz w nauce u dzieci oraz inne zaburzenia psychosomatyczne za wyjątkiem chorób psychicznych.

Czy wiesz, czym jest Biologia Totalna?

Dlaczego tak dynamicznie rozwija się w naszym kraju i na świecie? I jak wiele osób skorzystało już z jej dobrodziejstwa?

Coraz więcej mówi się i pisze o tej nowej metodzie uwalniania od chorób, która weszła do Polski po raz pierwszy w 2008 r. i od tamtej pory błyskawicznie rozprzestrzenia się w gabinetach i centrach terapii naturalnych, a to za sprawą jej prostoty i wyjątkowo wysokiej skuteczności. Łączenie psychiki z kondycją fizyczną ciała nie jest wprawdzie niczym nowym, zważywszy, iż Biologia Totalna / Recall Healing sięga korzeniami aż do samej medycyny wschodniej, jednak jest w niej coś wyjątkowego: uszczegółowienie dolegliwości do poziomu tkanki w połączeniu z wnikliwym przyjrzeniem się indywidualnemu odczuciu przez chorego na poziomie świadomym, pozwala na jednoczesne uwolnienie pamięci komórkowej w czasie rzeczywistym, co w konsekwencji pozwala na błyskawiczny powrót do zdrowia.

To nie jest magia! To owoce wieloletnich badań i pracy licznych wybitnych lekarzy oraz doktorów nauki!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – przyjdź do Kuźni Zdrowia na czwartkowe warsztaty z cyklu: „Moc uzdrawiania Przez Świadomość, podczas których Magda Wdowiak przybliża koncepcję Biologii Totalnej, posługując się nie tylko teorią ale i przykładami z własnej 6-letniej praktyki w pracy z tą metodą.

/BARBARA, 2013/(…) Jedną z bardzo uciążliwych dolegliwości, były bóle mięśnie pleców, nóg i rąk, a konkretnie dysfunkcja powięzi (…) – u mnie powięź sklejała się z mięśniami, uniemożliwiając swobodny ruch i powodując straszny ból. Magda, jak za skinieniem czarodziejskiej różdżki pomogła mi w kilku przypadłościach. Oczywiście, aby metoda zadziałała potrzebna jest współpraca obu stron i wzajemne zaufanie. Sesje nie były łatwe, musiałam przełamać różne wewnętrzne opory, dotyczące zarówno mnie jak i mojej rodziny, nie było tematów tabu, za to były łzy i bezgraniczna szczerość. Każda sesja otwierała mi oczy na przeróżne rzeczy i to jest właśnie klucz do osiągnięcia sukcesu czyli powrotu do zdrowia.Już na koniec pierwszej sesji czułam dużo większy komfort w ciele, bóle znacznie się zmniejszyły a następnego dnia nie było śladu po dolegliwościach. Od tamtego spotkania minęło wiele miesięcy, a ówczesny problem jest tylko historią, którą się teraz podzieliłam. ps. sama mam wykształcenie medyczne i kilkuletni staż w służbie zdrowia, uważam że Biologia Totalna i Uzdrawianie Przez Świadomość są świetnym uzupełnieniem dzisiejszej medycyny.”

/BASIA, 01.07.2013 r./„Mam 44 lata ,rok temu na korytarzu szpitala onkologicznego otrzymałam wynik biopsji nowotwór złośliwy piersi. Nie będę rozpisywać się jaki szok przeżyłam, ale szybko stałam na nogi i zrozumiałam że muszę walczyć. (…) Dostałam telefon do Magdy Wdowiak i choć nie rozumiałam dlaczego – czułam że to co mi doradza jest dla mnie dobre. Już na pierwszej sesji dowiedziałam się dużo na temat Biologii Totalnej, o związku między rakiem piersi a nieudanym związkiem z mężem który w moim przypadku się potwierdził(…) Sesji było kilka ale pamiętam jak na każdą z nich czekałam, bo już po pierwszej poczułam że mogę ”góry przenosić”!!!

To dzięki sesjom zrozumiałam gdzie robiłam błędy, czego się bałam ,jak widziałam świat i ludzi. Teraz jestem spokojną, wyciszoną, cieszącą się z życia osobą. Potwierdziło się tez to, że jak już moje życie ustabilizowało się pojawił się guz w piersi jako faza naprawcza wszystkiego co przeżyłam w przeszłości.
Na marginesie dodam że jeszcze jeden taki cud mam w domu. Moja mama12 lat temu po śmierci taty zachorowała na chorobę Parkinsona, po godzinnej sesji z Magdą Parkinsona PO PROSTU NIE MA!!!
Wiem że nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie i dlatego serdecznie polecam tą formę terapii.”

/NATALIA, 2011/„Uważam, że Biologia Totalna jest rozwiązaniem na wszystkie nasze problemy. Magda Wdowiak przedstawiła genialność Totalnej Biologii, uzasadniając ją naukowo oraz potwierdziła jej skuteczność własnymi doświadczeniami z pacjentami. Po kilku sesjach z jej zastosowaniem pozbyłam się wirusów i pierwotniaków, które były przyczyną ogromnego spustoszenia organizmu, które zostało uznane za SM. Dzięki Biologii Totalnej nie mam już lęków, które towarzyszyły mi od 6 lat oraz żylaków. Spotkanie z Biologią Totalną i jej rewelacyjnymi skutkami spowodowało, że w tym momencie czuję się bezpieczna, ponieważ wiem, że nie ma tzw. chorób nieuleczalnych. Polecam serdecznie tę wspaniałą formę terapii, która jest prosta, szybka i skuteczna.”

Czas trwania sesji Koszt Zapisy
60 min 250 zł m.wdowiak@kuznia-zdrowia.pl
tel.: 22 243 11 21
Uwagi: na miejscu obowiązuje podpisanie Oświadczenia gotowości przystąpienia do sesji indywidualnej.